Кондиціонер просто незамінний в період літньої спеки, яка вже настала в Україні.
Чистити пристрій перед початком літнього сезону необхідно для того, щоб він міг безперебійно функціонувати і не зламався у важливий момент.
Але багатьох чекає розчарування - після зимової перерви апарат починає працювати з перебоями. У матеріалі Styler читайте, як підготувати кондиціонер перед роботою в спеку.
Багато власників кондиціонерів геть забувають про необхідність їх періодичного обслуговування. Нехтування цією процедурою може привести до того, що ви проведете кілька днів в жаркій квартирі, якщо вчасно не знайдете майстра, який вирішить проблему.
На фільтрах і дренажних трубках утворюється і швидко розвивається пліснявий грибок, і після включення кондиціонера відчувається неприємний затхлий запах.
Якщо не почистити фільтри й перевірку систем, пил, що скупчився всередині приладу за зиму, буде надходити в квартиру.
Забрудненість теплообмінника і вчасно не виявлена витік холодоагенту нерідко призводять до перегріву і виходу з ладу мотор-компресора, заміна якого обійдеться в круглу суму. Якщо прилад служить вам кілька років, йому може знадобитися дозаправка фреоном.
Проведіть повну чистку внутрішнього і зовнішнього блоків.
Перевірте роботу кондиціонера на всіх режимах.
Запустіть кондиціонер на кілька годин і вимкніть. Уважно огляньте блоки на наявність підтікання, нехарактерні звуки і запахи. Якщо ви побачили неполадки - викликайте фахівця.
Кондиціонер підключили, а тепер необхідно переконатися в тому, що лопасті зовнішнього вентилятора обертаються. Якщо помітити цю поломку вчасно, то це збереже Ваш гаманець від дорогого ремонту в майбутньому.
Якщо кондиціонер працює справно, потрібно повернутися в кімнату і перевірити, чи дійсно повітря, що виходить з вентиляційної решітки, холодний.
Вам буде цікаво прочитати про самі основні помилки з пральною машиною, про які ви не знали.
Також фахівці розповіли, який засіб додати в воду для миття вікон, щоб вони довго не забруднювалися.