В Україні вже кілька днів панує спекотна погода, і на пляжах помітно збільшилася кількість людей, які рятуються від літньої спеки. Поряд з важливими правилами безпеки щодо відвідування водойм від рятувальників та - у воєнний час - від саперів, варто також взяти до уваги рекомендації експертів про гаджети, адже смартфони погано переносять відкрите сонце, пісок та воду.
Які поради дають фахівці пляжникам про захист мобільних телефонів, передає ProstoMob.
Вологи "бояться" практично всі гаджети, якщо звичайно пристрої не мають характеристикою водонепроникності (Waterproof), що заявляється в описах до моделей як стандарти IP.
При цьому експерти відзначають, що навіть якщо корпус смартфона і відповідає вимогам IP68 - немає стовідсоткової гарантії про збереження працездатності при зануренні у воду.
Пісок як абразив за своєю природою здатний викликати не менші пошкодження дисплея і корпусу, ніж наждачка. Тому якщо ви часто відвідуєте пляжі, фахівці радять задуматися про такий захист для смартфона, як вакуумний чохол.
Для очищення від піску отворів на мобільнику, якщо той випадково впав на пляжі, можна використовувати балончик зі стисненим повітрям, який застосовують для чищення електроніки (такі продаються в багатьох комп'ютерних магазинах).
Прямі сонячні промені дуже згубно діють на смартфони - їх слід тримати від сонця подалі.
Річ у тому, що при нагріванні самого гаджета те ж буде і з акумуляторною батареєю, що загрожує привести до її здуття. А це загрожує "смертю" батареї, а також її вибухом.
Раніше ми розповідали, що з'явився список адрес, де в Україні можна поплавати і позасмагати на пляжі.
Додамо також, що буквально днями в Києві на деяких пляжах виявили кишкову паличку.