Лікарі перерахували хвороби, при яких не можна купатися в морі
Деякі хвороби, в тому числі хронічні, є протипоказанням для купання в морі. Лікарі кажуть, що після літньої відпустки в деяких випадках доведеться додатково відправитися на лікування. Щоб цього не сталося, себе краще поберегти.
Які недуги і стани є протипоказанням для купання у відкритих водоймах, зокрема, в морі - читайте нижче в нашому матеріалі.
Перед поїздкою на море слід проконсультуватися з лікарем людям, з такими хворобами, як онкологія, аутоімунні хвороби, серцево-судинні, інші важкі патології, пише yellmed.
Цистит
Лікарі кажуть, що якщо ви хоч раз перехворіли на цистит, морська вода може викликати роздратування і спровокувати рецидив. Адже хвороба викликається не переохолодженням, як думає багато хто, а шкідливими мікроорганізмами, які можуть активізуватися при подразненні слизової.
Молочниця
Якщо у вас кандидоз, його краще пролікувати перед поїздкою в море. Так як при молочниці купання в солоній морській воді може викликати роздратування і погіршити ситуацію.
Дерматологічні недуги
При шкірних захворюваннях морська вода також є подразником. Особливо, якщо ви страждаєте екземою, атопічним дерматитом і у вас зараз загострення. Уникати солоної води потрібно також людям, що страждають частими рецидивами герпесу.
Пієлонефрит
При такому захворюванні запальний процес в сечостатевій системі доходить до нирок. Якщо у вас хронічний пієлонефрит в стадії загострення, солоної морської води краще уникати.
Проблеми з вухами
Купання в морі протипоказано людям, у яких регулярно з'являються сірчані пробки. Якщо в вуха потрапить солона вода, вони можуть набрякнути і спровокувати дискомфортні прояви. А людям з поганою прохідністю слухової труби заборонено пірнати, так як може пошкодитися слухова перетинка.
Раніше ми писали, що відпочиваючі скаржаться на навалу медуз, гори сміття, зелене море і страшний ажіотаж на українських морях.
Також повідомлялося, що на популярному курорті Азовського моря медуз прибирають з пляжу екскаватором.