Вчителька Ольга Чорна проводила в окупованому Донецьку "патріотичні" заняття з молодшими школярами на тлі портрета ватажка бойовиків "ДНР" Захарченка. Зараз вона викладає в місті Бахмут в Горлівському інституті іноземних мов.
Про це повідомляє "Вільне радіо".
Цікаво, що Горлівський інститут іноземних мов переїхав з окупованої Горлівки до Бахмута 10 листопада 2014 року. Директор навчального закладу підтвердила, що Ольга Чорна працює у них культорганізатором.
При цьому вона зазначила, що не бачить нічого поганого в тому, що жінка у них працює, а якщо у когось є до неї претензії, то з цим повинні розбиратися правоохоронці.
Жінка викладала російську мову і літературу в різних школах Бахмута. Навесні 2014 року її син Сергій Іочков очолив у Бахмуті місцевих бойовиків. Раніше він був керівником департаменту по боротьбі з корупцією в державних органах.
Син Ольги Чорної "Велес" біля захопленої будівлі прокуратури в Бахмуті 4 червня 2014 року (фото: вечірній Бахмут)
7 червня 2014 року бойовики спробували викрасти командира місцевої військової частини Володимира Чобітка. Українець отримав поранення, але встиг викликати підмогу. Під час перестрілки бійці ЗСУ вбили кількох бойовиків, включаючи і Сергія Іочкова.
Після смерті сина Ольга Чорна працювала в навчальних закладах Бахмута, а потім вирішила переїхати в Донецьк.
У заблокованій в Україні соцмережі "Однокласники" є сторінка, схожа на профіль Ольги Чорної. Там опубліковані її фото разом з синами та онуками.
На сторінці жінки можна знайти навіть пост із заголовком "Безсмертний полк". У самому пості є георгіївська стрічка, а також напис, Сергій Іочков (її син) помер 7 червня 2014 року.
Скріншот
При цьому георгіївська стрічка фігурує на фотографіях в цьому профілі неодноразово.
Скріншот
Також є фото на тлі Покровського собору в Москві, де вона була влітку 2015 року.
Скріншот
На сторінці фігурують і інші публікації, але вже антиукраїнського характеру.
Скріншот
Нагадаємо, на Донбасі від кулі снайпера загинув захисник України, який мріяв стати офіцером і змінити країну.
Раніше Соломія Вітвіцька зворушила до сліз історією про дівчинку Діану, яку війна розділила з братами.