В середині літа настає найкращий період для турботи про свій город. Потрібно провести роботу над помилками, встигнути посадити те, що виросте до осені та провести підготовку до наступного сезону.
Що обов'язково потрібно зробити в саду і городі в липні, розповіли в "Улюблена".
У липні починають активно дозрівати ягоди, тому садівники намагаються застосувати все можливе, щоб отримати великий і смачний урожай. Варто звернути увагу на підгодівлю кущів малини, смородини та агрусу - це допоможе поліпшити та збільшити урожай ягід.
В середині літа дощів зазвичай небагато, а це значить, що потрібно подбати про достатню кількість вологи. Якщо вологи в період дозрівання плодів буде не вистачати, то врожаю не буде.
На молоді кущі потрібно два відра води, на дорослий кущ - чотири відра. Дереву або чагарнику, які плодоносять - від 30 до 50 л. Молодому дереву - від 50 до 80 л. Дорослому дереву - від 120 до 150 л.
Поливайте дерева теплою водою і додавайте підгодівлі, особливу увагу приділіть калію і кальцію.
Птахи дуже люблять ласувати солодкими плодами на деревах - вишня, черешня. А в липні з'являються молоді покоління птахів, які починають атакувати дерева. Зробіть прапорці з фольги, розвісьте їх на деревах, і вони будуть відлякувати пернатих.
У липні потрібно збирати насіння культур - для подальшої висадки. Деякі садівники не проводять цю маніпуляцію, а просто купує кожен сезон готові насіння, нові. Але варто зібрати насіння тих рослин, які дають хороші плоди.
Якщо ви хочете виростити великий сад і отримувати хороший урожай, і при цьому не вкладати в нього багато грошей, то варто взяти в руки спеціальний ніж і зайнятися щепленням дерев.
Якщо у вас немає досвіду, то отримаєте консультацію і дізнайтеся нюанси, бо щеплення залежить від сорту, типу та інших важливих параметрів дерева.
Після збирання врожаю потрібно оновити сили полуниці та суниці. Потрібно розпушити землю, щоб коріння добре розвивалися. Також видаліть непотрібні пагони та кущі. Не забувайте про своєчасний і регулярний полив.
Перевіряйте щодня ягоди на ваших кущах, бо їх потрібно своєчасно збирати. Намагайтеся збирати ягоди до повного дозрівання, інакше є ризик втратити більшу частину врожаю. Ягоди приваблюють шкідників, починають гнити та може розвинутися грибок.
Видаліть всі хворі гілки, які встигли вирости. Це потрібно робити обов'язково, щоб дерева встигли набратися сил перед зимівлею.
До речі, раніше ми розповідали, що можна посадити на городі в липні та отримати урожай до осені.
А також ми писали про те, як правильно потрібно поливати город в сильну спеку.