Російські солдати шлють додому баули з награбованим в Україні (відео)
Під час війни в Україні російські солдати продовжують своє криваве мародерство. Так, вони намагаються забрати награбовані речі з собою. Окупанти відсилають цінні речі кур'єрськими компаніями в Росію, ймовірно, щоб порадувати своїх дружин.
Про це повідомляється на сторінці Motolko Help в Twitter.
Так, окупанти повертаються в Білорусь і звідти намагаються відправити в РФ награбоване в Україні.
Їх помітили у відділення hосійської служби доставки СДЕК в Мозирі.
"Зараз окупанти знаходяться у відділенні Російської служби експрес-доставки СДЕК в Мозирі і оформляють доставку речей. У Хойниках солдати заходили на пошту і запитували про можливість відправки міжнародних посилок – мобільних телефонів, інших речей", - сказано в повідомленні.
Russian soldiers in the office of the Russian SDEK express-delivery service in Mazyr sending things (probably stolen) to Russia. pic.twitter.com/S1bm1euLb0
— MotolkoHelp (@MotolkoHelp) April 2, 2022
Відкриті ринки для продажу награбованого
Як повідомляє ГУР МО України, в білоруському місті Наровля загарбники влаштували спеціалізований базар, де продають награбоване в Україні майно.
В асортименті мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, твори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто все, що росіяни отримали шляхом мародерства і грабежу мирного населення в Україні.
Також орки намагаються обміняти викрадену валюту - долари і євро. Але через внутрішні обмеження по обігу валюти білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції і пропонують окупантам звертатися в місцеві банки. Росіяни відмовляються, пояснюючи це забороною командування.
Відзначається, що в місті Мозир скупчуються російські військові КамАЗи, з яких солдати вивантажують пакети з речами, здобутими шляхом мародерства.
Як ми раніше писали, російський окупант обкрадав будинки українців і вивозив золото.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.