Протоколи лікування COVID-19: лікарі назвали ефективні та "шкідливі" препарати
Італійські лікарі використовують для лікування від коронавіруса комплекс препаратів
Коронавирус у світі вже діагностовано у понад 600 тисяч людей в 177 країнах, а в епіцентрі COVID-19 в Європі - Італії - кількість заражених склала 86,5 тисяч. Місцеві лікарі розповіли, що хвороба проявляється типовими симптомами грипу, проте без риніту і лише з набряком слизових.
Згідно з даними одного з протоколів лікування коронавіруса в Італії, головним симптомом показником при зараженні є наявність лімфопенії в аналізі крові.
Імовірними симптомами медики називають легку тахікардію, швидку стомлюваність і високу температуру. У зараженого виникає біль в трахеї та грудях на 2-4 дні, посилюється сухий кашель і ускладнюється дихання.
Лікують COVID-19 в Італії комплексом протималярійних, противірусних та протиСНІДозних препаратів. Категорично не рекомендуються для лікування аерозолі та кортикостероїди, а жарознижуючі препарати - крім парацетамолу - також не радять використовувати. Про це передає УНІАН.
Коронавірусну інфекцію італійські лікарі лікують Планквенилом. Цей протималярійний препарат блокує рецептори АПФ2: 200 мг 2 рази на день і призначають його від 5 до 20 днів залежно від тяжкості симптомів. Також Планквенил застосовують при болю в грудях і сильному кашлі, а ще - пневмонії.
Для профілактики і лікування пневмонії використовують Азитроміцин. Цей антибіотик приймають по 500 мг 1 раз на добу на голодний шлунок 3 дні поспіль.
Для лікування важких випадків пневмонії використовують Тоцилизумаб.
У протоколі лікування коронавіруса також зазначено противірусний засіб Калетра, який приймають 2 г на добу для лікування і 500-1000 мг на добу для профілактики.
Італійські медики радять тримати вдома балон кисню, аскорбінову кислоту, кварцову лампу; проводити дезінфекцію хлорованими речовинами, вживати у ненадмірній кількості алкоголь і білки фурину.
Раніше ми писали про те, що китайські лікарі склали довідник по лікуванню і профілактиці COVID-19, а також розповіли, які ліки можуть вилікувати від коронавіруса, а які - небезпечні для життя.