Медик пояснив, чому твердження про вплив кислот на віруси помилкове
Відомий лікар-анестезіолог Борис Бриль стверджує, що думка про те, що віруси бояться кислоти – не більше, ніж звичайний міф. Він пояснив, що лимон або інші кислоти не здатні потрапити всередину бронхів, а отже – не можуть впливати на збудника хвороби.
Медик вважає, що всі розмови про те, що віруси бояться кислоти – не більше ніж міф. Найчастіше віруси базуються в бронхах, а середовище цього органу неможливо змінити за допомогою лимона, соди або перекису. Таку заяву Бриль зробив в ефірі OBOZREVATEL TV.
"Оскільки вірус проходить в глибину бронхів, то середовище в бронхах ми не можемо змінити вживанням лимона, як і содами, і перекисями. Люди, що несуть це, просто не читали книжечку з фізіології та кислотно-лужного балансу", - повідомив лікар.
Він додав, що вплив лимонного соку на коронавірус ніхто не досліджував і говорити про його ефективність з точки зору профілактики COVID-19 абсолютно некоректно.
"Поки нічого не доведено", - підкреслив лікар і відзначив, що немає жодних доказів, що віруси або грип бояться кислотності.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що доктор пояснив, чому антибіотики на ранньому етапі коронавірусу заборонені.
А також розповідали про те, що сімейний лікар розвінчав ще один міф про COVID-19 і пояснив, чому немає сенсу робити КТ всім підряд.