Кетрін Винник, канадська акторка і режисерка українського походження, зірка "Вікінгів" приєдналася до підтримки України у важкі часи наростання агресії з боку РФ.
Про це зірка написала в Instagram.
"Stand by Ukraine", - написала вона і запостила яскравий знімок.
На ньому дівчина позує в Києві, який відвідала влітку під час святкування 30-річчя Незалежності.
Кетрін долучилася до підтримки батьківщини її пращурів ще кілька тижнів тому, показавши знімки на тлі Батьківщини-матері з центру столиці.
Фото: Кетрін Винник підтримала українців (instagram.com/katherynwinnick)
Під постом Кетрін інші знаменитості також висловили підтримку Україні.
Зокрема, відомий ірландський актор і лідер гурту Hail The Ghost Кіран О'рейлі написав, що наша країна - "мирна суверенна незалежна держава".
Також висловив підтримку українцям французький актор, зірка фільмів "Останній із Могікан" і "Беовульф" Себастьян Роше.
А б'юті-блогерка і автор журналу W Magazine Мар'ям Ліберман відзначила, звертаючись до Кетрін: "приємно бачити, як ти шануєш батьківщину".
Кетрін Винник (або Катерина Анна Винницька) прославилася ролями Ганни Берлі (телесеріал "Кістки"), а також Лаґерти ("Вікінги").
Батьки Кетрін є нащадками вихідців з України, обоє народилися в Німеччині, куди в 1940-ві роки їхні родини втекли від радянської влади. Незабаром перебралися до Канади. Батьки матері Кетрін, Лесі, народилися в Галичині: бабуся - на Львівщині, а дідусь - на Тернопільщині.
Предки батька Кетрін, Романа, походять зі Старого Самбора і Борислава. Дід Володимир Винницький зголосився до лав Січових Стрільців у 16-річному віці (приписав собі 2 роки, щоб записатися до війська).
Своє ставлення до російської військової агресії Кетрін Винник висловила чітко ще в 2015 році.
"Я думаю, що Україна переживає дуже важливі часи. Дуже важливо, що українці тримаються одне одного, борючись за свободу та демократичні цінності. Сильно вболіваю за і підтримую її прагнення. Вірю, що це все зробить Україну сильнішою, і все завершиться тріумфом", - з інтерв'ю 2015 року.
Раніше ми писали, що психіатри прийшли забирати російського депутата прямо під час засідання.
Також посольство США потроллило Володимира Путіна після його заявок на засіданні Радбезу 21 лютого.