Фахівці розповіли, як в домашніх умовах впоратися з абстинентним синдромом
Проблеми з алкоголем зустрічаються досить часто, але справжні запої – це багатоденне зловживання спиртними напоями. Такі стани часто супроводжуються постійною тягою до алкоголю, тривогою, безсонням, а часто навіть агресією. Похмільний синдром виникає не тільки після запоїв, але і після довгих свят.
Для того щоб людині піти в запій, особливі причини не потрібні, оскільки основна причина – патологічна потреба в алкоголі. Є ознаки, за якими можна визначити, що людина може піти в запій: злість без приводу, втрата інтересу до подій, людина замикається в собі. Такий період може тривати від декількох днів до декількох тижнів. Потім людина приходить у себе, але це враження оманливе, через те, що алкогольна хвороба не зникає. Лікувати її можна, але для цього потрібна медикаментозне і психологічне лікування, а також свідоме бажання пацієнта вилікуватися. Про це пише видання Golos.
Найважчий наслідок запою – це абстинентний синдром. Його симптоми: сильний головний біль, нудота, підвищена температура. Через добу можуть з'явитися судоми, різке підвищення тиску, аритмія, блювання і навіть втрата свідомості. Найважче наслідок – галюцинації. При наявності таких симптомів потрібно негайно викликати швидку допомогу.
Однак, якщо абстиненція виражається тільки в первинних ознаках, то пацієнту можна допомогти в домашніх умовах.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фахівці назвали найбільш небезпечний алкогольний напій, який не можна вживати у спеку.
А також розповідали про те, що вчені з'ясували, що стає причиною куріння та алкоголізму.