В окупованому Криму стрімко міліють водосховища, які забезпечують прісною водою великі міста. Через екологічну катастрофу страждають місцеві мешканці, у яких все менше доступу до якісної води.
Про це повідомляє "Крим.Реалії".
Зараз близько 10 великих водосховищ в Криму обміліли або знаходяться в жалюгідному стані. Журналісти кажуть, що перші серйозні проблеми з водою з'явилися ще влітку 2020 року в Сімферополі і найближчих до нього регіонах.
Через катастрофічно малу кількість прісної води в Сімферопольському районі з вересня людям дають воду за графіком - по три години зранку і ввечері. Пізніше воду за графіком почали давати в Бахчисараї і Бахчисарайському районі.
Карта екокатастрофи в Криму (фото: ru.krymr.com)
Щоб забезпечити водою Сімферополь місцевій "владі", довелося вдаватися до допомоги військових, які прокладали трубопровід і качали воду з Тайганського і Білогірського водосховищ, а також місцевої річки Біюк-Карасу.
Карта екокатастрофи в Криму (фото: ru.krymr.com)
Повністю були виснажені Сімферопольське і Загорське водосховища, які разом зі Счастливенським водосховищем забезпечували водою Ялту. При цьому очікується, що запасів Загорського і Счастливенського водосховищ вистачить максимум на три місяці.
Користувачі мережі також прокоментували ситуацію з водою на півострові.
Нагадаємо, в Криму люди з'їжджають з своїх будинків через небіжчиків під вікнами.
Ми також писали про те, що над Кримом запустили 20-метровий прапор України.