Відомий український актор Віталій Салій, який працює в Київському академічному театрі драми й комедії на Лівому березі, знявся в російському серіалі. Зокрема, там він зіграв роль російського офіцера.
Про це інцидент розповіла українська письменниця Лариса Ніцой на своїй сторінці у Facebook.
Так, актор виконав роль російського офіцера в серіалі "Бухта глибока", який вийшов на російському телеканалі "НТВ". За сюжетом офіцер ВМФ, якого грає Салій, разом з іншими офіцерами розслідує вбивство їхнього друга. Тому вони повинні розгадати таємницю підводного човна, на якому загинули їхні батьки.
"А у нас Віталій Салій досі грає в театрі на Лівому березі? Як у Гольдоні Фігаро тут, Фігаро там?", — пише Ніцой.
У коментарях користувачі обурились вчинку українського актора. Вони пишуть, як можна було співпрацювати з Росією на восьмому році війни.
Раніше ми повідомляли, що актор Андрій Федінчик чесно розповів про стосунки з дружиною.
Також ми писали, що Андрій Данилко втратив маму і не став афішувати горе.