Домашній догляд за шкірою: корисні лайфхаки від косметолога
Фото: Як правильно доглядати за шкірою будинку (freepik.com)
Шкіра захищає нас від негативного впливу навколишнього середовища і потребує постійного і ретельного догляду. Ваш ранок має починатися з видалення продуктів "нічної" життєдіяльності клітин шкіри, а вечір - закінчуватися видаленням бруду і косметики, що накопичилися за день.
Косметолог Юлія Баранова поділилася в Instagram корисними фішками і нюансами, які допоможуть вам в домашньому догляді за шкірою домогтися максимального результату.
Поради для красивої шкіри:
- Гліколева кислота круто працює за рахунок маленької молекули і глибини її проникнення. Але вона володіє і найвищою дратівливою силою. Краще не використовувати, якщо шкіра з висипаннями або схильна - ситуація може посилитися.
- Кисла форма вітаміну С (Ascorbic Acid) найчастіше теж може бути тригером для висипань.
- Щоб ретинол спрацював м'якше, без побічних реакцій (особливо якщо ви новачок), перед ним можна використовувати продукт з Ніацинамідом або просто зволожити (але без додаткових активних компонентів).
Як краще використовувати засоби для обличчя в домашніх умовах (фото: freepik.com)
- Якщо з якоїсь причини у вас немає крему для зони навколо очей, мінімальне зволоження ви все одно отримуєте від продуктів для оюличчя під час моргання за рахунок скорочення кругового м'яза ока.
- Всупереч вже усталеній часом думці, при проблемній шкірі і пост акне краще вибрати азелаїнову кислоту замість саліцилової: менше висушування шкіри, а толку, як на мене, в рази більше.
- Косметика на основі пептидів не дає моментальний результат. Стійкий і крутий ефект розкривається по накопиченню орієнтовно через місяць.
- Муцин равлика не зволожує. У його складі багато гліколевої кислоти, тому він працює за її принципом: прискорює регенерацію і відлущує.
Раніше ми повідомляли, що косметолог попередила про підступний продукт для обличчя.
А також публікували секрети стрункості і краси прими-балерини Катерини Кухар, яка в 40 виглядає на 25.