Данілов висловився про можливість обміну нардепів ОПЗЖ на заручників Кремля: "охоче це зробимо"
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допускає можливість проведення обміну народних депутатів від партії "Опозиційна платформа - за життя", якщо стосовно них буде винесено вирок суду, на утримуваних в ув'язненні в Росії українців.
Про це він заявив у ефірі програми " Свобода слова Савіка Шустера".
Так секретар РНБО відповів на запитання в студії, чи можлива така процедура обміну, щоб повернути українських політв'язнів з РФ, передавши представників керівництва проросійської політсили ОПЗЖ у разі судового вироку. Очевидно, мова йде про Віктора Медведчука і Тараса Козака, яким інкримінують вчинення державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму.
При цьому Данілов звернув увагу, що рішення про обмін і узгодження списку громадян повинен буде прийняти та затвердити глава держави.
"Це рішення про обмін приймає президент України", - сказав він.
Зі свого боку Данілов висловив готовність до такої процедури.
"Я думаю, що якщо буде така можливість, ми охоче це зробимо", - зазначив секретар РНБО.
Раніше повідомлялося, що Олексій Данілов потролив Тараса Козака, якого після повідомлення про підозру у держзраді "знайшли" у Білорусі на лікуванні.
Також ми писали про те, що 13 травня суд у Києві обрав Медведчуку запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Нагадаємо, у минулому випуску ток-шоу показали великий сюжет, у якому свідки злочину Червоної армії в селі Великий Житин 10 січня 1946 року розповіли про звірства вояків СРСР.
Також показали сам документ з архівів Служби безпеки України про злочини Червоної армії в селі Рівненської області.
Ще голова Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Сергій Куніцин розповів про участь українських ветеранів Афганістану в бойових діях на Донбасі та про поїздку до Москви у 2014 році.
Ну і традиційно не обійшлося без скандалів. Тому дивіться суперечку між Нестором Шуфричем та Русланом Кошулинським про українську ідентифікацію.
Ну і дивіться, як поліція використовує електрошокери в різних країнах світу.