Роль сонячного світла в житті людини дуже велика. Сонячні промені дарують енергію, покращують настрій і необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Але не всі можуть добре переносити вплив сонячного світла.
Про це пише sovamed.
З одного боку, сонячні промені зігрівають людей своїм теплом, сприяючи зміцненню імунітету, а з іншого боку - у багатьох в результаті перебування на сонці виникає алергічна реакція.
Статистика фіксує збільшення кількості випадків алергічної реакції на сонці. Така алергія не завжди приймає хронічну форму. Відповідно, якщо лікування буде призначено правильно, алергія може піти назавжди.
Алергія на сонце розуміється, як фотодерматит або фотодерматоз, тому, що сам алергічний компонент в сонячних променях не присутній. Самі по собі сонячні промені не належати до алергенів, але при цьому під їх впливом в організмі людини можуть накопичуватися речовини, що викликають алергію.
Фотодерматит викликаний підвищенням сенсибілізації шкірного покриву при попаданні на нього сонячних променів. Вплив ультрафіолетових променів викликає фотохімічну реакцію, яка змінює структуру речовин, які знаходяться в товщі шкірі або на ній. Потім дані змінені сполуки підсилюють чутливість шкіри.
Найчастіше ризикують захворіти на фотодерматит наступні категорії людей:
Раніше ми повідомляли, про основні симптоми сезонної алергії.
Також медики повідомили, коли заборонено їсти полуницю.