Головні події 17 квітня в світі та в українській історії
Історичні події 17 квітня, важливі наукові відкриття і досягнення, хто із знаменитостей святкує свій День народження, а хто помер цього дня - в матеріалі Styler.
У цей день в 1492 році Колумб взяв на себе зобов'язання відкрити новий морський шлях до Індії, підписавши контракт з Іспанією. Однак в цьому плаванні відбулося набагато більш важливе відкриття, коли судно Колумба причалило до берегів Америки.
17 квітня 1610 року розпочалося ще одне історично важливе плавання. Дослідник Генрі Гудзон вирушив у морську експедицію, під час якої була відкрита Гудзонова затока в Північному Льодовитому океані.
З 17 квітня 1722 року чоловіки, що носили бороду, повинні були платити податок 50 рублів на рік. Такий указ видав російський цар Петро Перший.
У 1877 році Лев Толстой завершив написання свого драматичного роману "Анна Кареніна".
У 1964 році був випущений перший автомобіль Ford Mustang.
У 1970 році був відкритий один з найбільших концертних залів України та Києва. Національний палац мистецтв "Україна" будували протягом 5 років на місці колишнього ринку на Великій Васильківській вулиці. Приміщення основного залу вміщує 3744 глядача. На сцені Палацу "Україна" проходять концерти багатьох зірок світової величини, проводяться різні конкурси державного і міжнародного масштабу.
У 1991 році Верховною Радою УРСР був прийнятий закон про реабілітацію жертв політичних репресій.
У 2011 році в ефірі каналу НВО відбулася перм'єра культового серіалу сучасності "Гра престолів", знятого за циклом романів Дж. Мартіна "Пісня льоду і полум'я". До 2018 року вийшло 7 сезонів кіноепопеї. Фінальні епізоди 8 сезону глядачі побачать у травні наступного року.
У 1935 році - Віктор Турянчик, український футболіст, гравець київського "Динамо", капітан команди, заслужений майстер спорту, чемпіон СРСР.
У 1969 році - Максим Паперник, український режисер, продюсер, кліпмейкер.
У 1972 році - Дженіфер Гарнер, американська актриса ("Шпигунка", "Джуно", "Далласький клуб покупців", "Шибайголова").
У 1974 році - Вікторія Бекхем, співачка, екс-учасниця гурту Spice Girls, модель, дизайнер, дружина футболіста Девіда Бекхема.
У 1985 році - американська актриса Руні Мара ("Кошмар на вулиці В'язів", "Дівчина з татуюванням дракона", "Керол", "Уна").
У 1790 році - Бенджамін Франклін, національний герой США, державний діяч, один з лідерів війни за незалежність США.
У 1873 році - Семен Гулак-Артемовський, український драматург, композитор, співак, автор першої української опери "Запорожець за Дунаєм".
У 2014 році - Габріель Гарсія Маркес, колумбійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури в 1982 році. Світове визнання письменнику приніс роман "Сто років самотності".
Загадкові дворики столиці (video.rbc.ua)