Заява Луценка може зашкодити взаємодії антикорупційних органів,- НАБУ
Луценко повинен був розібратися по суті скарги та прийняти заходи, як того вимагає закон
Заява генерального прокурора України Юрія Луценка може зашкодити взаємодії антикорупційних органів. Про це сообщает прессс-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).
В Бюро зазначили, що не просили Луценка притягнути до відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького, про що генпрокурор повідомив під час прямого ефіру на одному з телеканалів.
У НАБУ роз'яснили, що швидше за все мова йшла про скаргу, яку бюро направило у відповідь на бездіяльність Холодницького при розслідуванні справи МАУ.
Зокрема, 10 листопада 2016 року детективи НАБУ направили голові САП повідомлення про підозру керівнику та головному бухгалтеру авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", а також екс-голові Державіаслужби України, у заволодінні держкоштами.
Наголошується, що 24 листопада в НАБУ надійшов лист з відмовою у погодженні вказаних повідомлень про підозру з підписом Холодницького.
"Проаналізувавши лист, детективи Бюро прийшли до висновку про невідповідність зроблених суджень і висновків фактичним даними, підтвердженими матеріалами кримінального провадження", - підкреслили в НАБУ.
Тому, згідно із законом, генпрокурору була направлена скарга щодо бездіяльності керівника САП.
В Антикорупційному бюро акцентували увагу на тому, що бездіяльність Холодницкого оскаржена у встановленому законом порядку.
"Однак, замість того, щоб розібратися по суті скарги та прийняти заходи, як того вимагає закон, генеральний прокурор зробив публічну заяву, що може зашкодити взаємодії між НАБУ і САП", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ попросив Луценка притягнути до відповідальності Холодницкого.