В півфінал турніру в Монте-Карло вийшли Федерер, Джокович, Ваврінка і Феррер

У Монте-Карло були зіграні чвертьфінальні матчі тенісного турніру серії Masters. Поєдинки відбулися 18 квітня.

У першому чвертьфіналі сталася сенсація - Давид Феррер зумів обіграти свого співвітчизника Рафу Надаля. Багато що вирішив перший сет гри, який тривав 80 хвилин, у якому з величезною працею Феррер переміг. У півфіналі Феррер зіграє зі Станісласом Ваврінкою, який також у двох
сетах впорався з Мілошем Раоничем.

Новак Джокович боровся за потрапляння в топ-четвірку з Гільєрмо Гарсія-Лопесом і навіть програв перший сет 4:6, але два інших серб впевнено виграв. Хороший матч показали Жо-Вілфрід Тсонга і Роджер Федерер. У першому сеті француз впевнено переміг, але другий сет вийшов дуже напруженим і перемога дісталася Федереру. А в третьому сеті Федерер дотиснув суперника. Йому належить зіграти в півфіналі з Джоковичем.

Нагадаємо, в минулому році чемпіоном Монте-Карло став Новак Джоковіч, який обіграв у фіналі Рафаеля Надаля.