Копія обвинувального висновку Генпрокуратури у кримінальній справі №49-3028 відносно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, його колишнього водія Леоніда Приступлюка, а також двох колишніх співробітників департаменту оперативної служби (ДОС) МВС складається з 320 сторінок і підписана слідчим з особливо важливих справ ГПУ Сергієм Войченком і завізована першим заступником генерального прокурора Рінатом Кузьміним. Про це пише "Комерсант-Україна".
Двом епізодам кримінальної справи, пов'язаним з особою Леоніда Приступлюка, присвячена майже третина обвинувального висновку Генпрокуратури - 115 сторінок. Перший, озаглавлений "Заволодіння Луценко Ю. В. і Пріступлюком Л. В. чужим майном в особливо крупних розмірах шляхом зловживання своїм службовим положенням", починається з констатації того, що після призначення в 2005 році головою МВС "свої службові повноваження Луценко Ю. В. використовував для здійснення злочину". Слідчий Войченко стверджує, що Луценко, "діючи умисно, з метою заволодіння на користь Приступлюка державними коштами... у один з днів в період з 4 по 10 лютого 2005 року в не встановленому слідством місці розповів Приступлюку про свої злочинні наміри, пов'язані із заволодінням державними коштами". "Одночасно (Луценко) запропонував йому (Леоніду Приступлюку) виконувати функції водія, числившись при цьому на посаді департаменту оперуповноваженого розвідувально-пошукової діяльності (ДРПД; пізніше реорганізований в ДОС МВС) і незаконно отримувати відповідне грошове забезпечення, - говориться в документі.- Пріступлюк Л. В., маючи корисливий мотив, погодився на дану злочинну пропозицію Луценко Ю. В. Таким образом, вони вступили між собою в змову з метою заволодіння державними коштами".
Ще одним епізодом справи Луценка, що стосується Приступлюка, є усна вказівка екс-міністра про надання йому квартири в Києві.