У матчах Ліги Європи "Металіст" обіграв "Сампдорію", а "Карпати" програли "Севільї".

У матчі з італійською командою "Металіст" першим пропустив. За "Самподрію" забив уродженець Ужгороду Володимир Коман на 32-ій хвилині, проте вже через шість хвилин Барселос Тайсон зрівняв рахунок. Той же Тайсон на 54-ій хвилині отримав червону картку і залишив свою команду в меншині. Але вже на 73-ій хвилині Клейтон Шав'єр забив другий гол за харків'ян. Остаточний рахунок матчу 2:1.

"Карпати" у Львові приймали "Севілью" і пропустили гол на 34-ій хвилині. Після розіграшу кутового удару нападник іспанців Фредерік Кануте ударом головою вивів свою команду вперед. Остаточний рахунок матчу 0:1.
У "Карпат" після трьох матчів у групі залишилося 0 очок, а у "Металіста" - 6.
Відзначимо, що наступний матч "Металіст" проведе 4 листопада з "Сампдорією" на виїзді, а на "Карпати" цього ж дня чекає візит до Іспанії.