У Болгарії звичайний старий тролейбус став громадською бібліотекою. Країни Західної Європи віддають свій старий громадський транспорт (трамваї і тролейбуси) країнам Східної Європи, де він може послужити ще не одне десятиліття. А куди дівати старі тролейбуси там? Тут кожна країна, кожне місто вимушені придумувати щось своє. Наприклад, в болгарському місті Пловдив перетворили старий тролейбус на громадську бібліотеку.
У Болгарії звичайний старий тролейбус став громадською бібліотекою. Країни Західної Європи віддають свій старий громадський транспорт (трамваї і тролейбуси) країнам Східної Європи, де він може послужити ще не одне десятиліття. А куди дівати старі тролейбуси там? Тут кожна країна, кожне місто вимушені придумувати щось своє. Наприклад, в болгарському місті Пловдив перетворили старий тролейбус на громадську бібліотеку. Про це пише Independent.
З недавніх пір в самому центрі Пловдиву з'явилася нова громадська бібліотека. Вона має зовсім невеликі розміри, в ній не так вже багато книг і місць для читачів. Але все це не так вже і важливо, враховуючи інші обставини. Адже бібліотека це зроблена із старого тролейбуса.
Переобладнали тролейбус в громадську бібліотеку дизайнери із студії Studio 8 1/2. Ця незвичайна бібліотека названа на честь Отця Паїсія (болгарський чернець 18-го століття, автор першої Історії Болгарії). Стоїть вона на пішохідній вулиці в самому центрі Пловдива, на перетині вулиць Отца Паїсія і генерала Гурко. І будь-хто охочий може абсолютно безкоштовно зайти всередину, узяти будь-яку з книг і провести годинку-другу в цій бібліотеці.
Всього на стелажах цього храму книги зібрано 600 томів болгарською мовою та іншими мовами світу. Тут обладнані місця для десятка відвідувачів, а також невелика кухонька, де можна заварити собі чай або каву.