В українській місії ООН назвали країни, які голосували проти резолюції щодо Криму
Серед них Росія, Білорусь і Сербія
Перелік 25-ти країн, які голосували проти резолюції щодо Криму, опублікували на офіційній сторінці Постійного представництва України при ООН у Twitter.
"Перелік країн, які голосували проти резолюції щодо Криму: Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, Північна Корея, Еритрея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, Росія, Сербія, ПАР, Сирія, Судан, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве", - йдеться у повідомленні.
Усього 71 держава підтримала документ, 25 проголосували проти, ще 77 утрималися.
Перелік країн які голосували проти резолюції щ/ Криму:
— UKR Mission to UN (@UKRinUN) 14 ноября 2017 г.
Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, Північна Корея, Еритрея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, Росія, Сербія, ПАР, Сирія, Судан, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве pic.twitter.com/qQewnEl2iM
Перший віце-спікер Ірина Геращенко заявила про те, що Білорусь "продемонструвала відверто проросійську позицію", тому не можна говорити про нібито нейтральну позицію Мінська.
"Я, як український політик і як учасник переговорів в мінських групах, розцінюю вчорашнє голосування білоруської делегації у третьому комітеті ООН по резолюції по Криму, як таке, яке йде врозріз з гучними заявами про нейтральність. Це другий ніж в спину Україні", - зазначила вона.
В Мінську - "московскоє время " і північна погода, пролітає мокрий сніг. В зимову пору перший літак не о 6, а о 5... Але...
Опубліковано Iryna Gerashchenko 14 листопад 2017 р.
Нагадаємо, 14 листопада третій комітет Генеральної асамблеї ООН схвалив оновлену резолюцію з прав людини у Криму.