Україна передала ЮНЕСКО аналіз проблем, викликаних анексією Криму
Запровадження моніторингу з боку ЮНЕСКО має стати дієвим засобом впливу на ситуацію в окупованому Криму
Україна передала Генеральному директорові спеціалізованої установи Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) Одрі Азулай детальний аналіз проблем, викликаних анексією півострова Крим. Про це заявив Олег Шамшур в Twitter.
"Тільки що передано Гендиректора ЮНЕСКО наш детальний аналіз проблем, викликаних анексією півострова. Введення прямого моніторингу з боку ЮНЕСКО має стати одним із дієвих засобів міжнародного впливу на ситуацію в Криму", - повідомив він.
Щойно передано Гендиректора ЮНЕСКО наш докладний аналіз проблем, викликаних анексією півосторова. Запровадження прямого моніторингу з боку ЮНЕСКО має стати одним з дієвих засобів міжнародного впливу на ситуацію в Криму
— Shamshur Oleh (@Shamshur_O) February 20, 2018
Шамшур зазначив, що Україна сподівається на подальшу підтримку зусиль з метою деокупації Криму.
"Наслідки російської агресії і окупації Криму: порушення прав людини, незаконні арешти, переслідування кримських татар, придушення свободи слова, загрози об'єктам культурної спадщини України на півострові. Україна розраховує на подальшу підтримку зусиль з метою деокупації Криму", - заявив посол.
Наслідки російської агресії та окупації Криму: порушення прав людини, незаконні арешти, переслідування кримських татар, придушення свободи слова, загрози об’єктам культурної спадщини України на півострові. Україна розраховує на подальшу підтримку зусиль з метою деокупації Криму
— Shamshur Oleh (@Shamshur_O) February 20, 2018
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ситуація в області культури на території окупованої Росією Криму викликає глибоке занепокоєння та обурення діями російських окупаційних властей.