У вівторок, 13 травня, на 07:00 за київським часом ф'ючерси на золото знаходилися на позначці 1293,54 дол./унція (-0,18%)
У вівторок, 13 травня, на 07:00 за київським часом ф'ючерси на золото знаходилися на позначці 1293,54 дол./унція (-0,18%), срібло - 19,49 дол./унція (-0,25%), платину - 1436,5 дол./унція (-0,38%), паладій - 804,85 дол./унція (-0,48%).
Вартість дорогоцінних металів за підсумками торгів 12 травня в Нью-Йорку підвищилася. Офіційні спотові ціни склали: на золото - 1296,7 дол./унція (+0,43%), срібло - 19,6 дол./унція (+1,8%), платину - 1441,0 дол./унція (+0,35%), паладій - 810,0 дол./унція (+0,63%).
Для дорогоцінних металів минулий тиждень була невтішною, констатує директор з аналізу фінансових ринків та макроекономіки КК "Альфа-Капітал" Володимир Брагін. На метали тиснуть результати засідання ФРС США, підкріплені сильною статистикою ринку праці. На основні дорогоцінні метали сильно вплинула заява Володимира Путіна, який попросив перенести референдум на південному сході України, що призвело до зниження ризику ескалації конфлікту на Україні, який закладався в ціни дорогоцінних металів. Заява глави ЄЦБ Маріо Драгі, дав зрозуміти, що можливе пом'якшення монетарної політики, мало допомогло ринку. По-перше, ЄЦБ діє обережніше і з меншим розмахом, тому його вплив на вартість фондування позицій в дорогоцінних металах буде не таким істотним, як вплив ФРС. По-друге, обіцянка містить у собі умова - збереження дефляційних ризиків, тобто ще не факт, що ЄЦБ дійсно піде на цей крок.
Ціни на золото, не отримали підтримки від українського референдуму, продовжують рухатися набагато нижче 1300 дол./унція. Вранці в понеділок, 12 травня, зростання цін заважали зміцнення долара і зростання на азіатських ринках акцій. Хоча тижня до 6 травня керуючі фондами в третій раз поспіль збільшили число чистих довгих позицій по золоту, в результаті чого останні досягли п'ятитижневого максимуму (90,6 тис. контрактів), цей факт також не зміг підштовхнути ціни на золото вгору. Попит на фізичне золото залишається порівняно невисоким, на що вказує, крім усього іншого, динаміка вкладів в ETF-фонди по золоту, залишаються протягом декількох днів в основному без змін. Наприкінці тижня зростання цін може викликати публікація показників інфляції в США. Очікується, що в квітні вона різко зросла. За цим може послідувати зниження реальних процентних ставок і витрат на утримання вкладів у золото, вважають аналітики Commerzbank.