Третій день на Паралімпіаді приніс Україні вже чотири медалі

Третій день на Паралімпіаді приніс Україні вже чотири медалі Фото: Україна завоювала дві бронзові медалі на Паралімпіаді (Getty Images)

На Паралімпіаді-2020 в Токіо Україна завоювала ще дві медалі. Єгор Дементьєв виграв "бронзову" медаль в індивідуальній гонці переслідування (4000 м) на велотреку, а Юлія Іваницька стала бронзовим призером у дзюдо.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Twitter Ігор.

Повідомляється, що в бронзовому фіналі чотириразовий олімпійський чемпіон Єгор Дементьєв переміг представника Франції Кевіна ле Кунффа. Він показав результат 4: 22.746, а французький спортсмен 4: 27.997.

Дзюдоїстка Юлія Іваницька стала бронзовим призером у вазі до 48 кг. У поєдинку за третє місце вона виявилася сильнішою японської спортсменки Сіцука Хангаї.

На Паралімпіаді в Токіо українські спортсмени завоювали вже 13 медалей, з них 1 золота, 7 срібних і 3 бронзові.