Підприємству продлиои ліцензію на 20 років
Державна служба геології та надр України 7 листопада 2017 року продовжила криворізькому руднику "Суха Балка" спеціальні державні дозволи на розробку родовищ руди в шахтах ім. Фрунзе і "Ювілейна". Про це йдеться в сообщении на сайті Держгеонадр.
"Видача ліцензій відбулася на виконання постанов Дніпропетровського окружного адміністративного суду та ухвал Вищого адміністративного суду України", – йдеться на сайті відомства.
Ліцензії на користування надрами ПРАТ "Суха Балка" харківського бізнесмена Олександра Ярославського продовжено на наступні 20 років. Таким чином керівництво Держгеонадр стримав слово, дане криворізьким шахтарям, забезпечити подальшу стабільну роботу стратегічного підприємства гірничо-металургійної галузі України.
За словами генерального директора ПРАТ "Суха Балка" Віталія Баша, отримання підприємством спецдозволів є показовим прикладом відповідального поведінки відомства.
"Продовження ліцензій дає підприємству впевненість у завтрашньому дні і можливість нормально планувати роботу", – сказав Віталій Баш.
У свою чергу голова профспілкової організації рудника Віктор Щасливий зазначив, що з цього моменту співробітники підприємства можуть не переживати за свої робочі місця і заробітну плату.
"Інвестор в особі Олександра Ярославського поставив завдання розвивати виробництво. Було питання ліцензій – їх дія нам продовжили. Тепер починається період копіткої роботи. Шахтарі "Сухої Балки" тепер можуть не переживати про благополуччя своїх родин", – додав Щасливий.
Як відомо, ПАТ "Суха балка" – одне з провідних підприємств з видобутку залізної руди підземним способом на території України. Підприємство має більш ніж 100-річний досвід роботи. До складу рудника "Суха Балка" входять видобувні шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе. В даний час підприємство забезпечує виробництво понад 3 млн тонн аглоруди на рік. Вміст заліза в товарній руді варіюється в межах 56-59%.
Крім багатих залізних руд, в полях шахт є значні запаси магнетитових кварцитів, забезпеченість якими сягає кількох 100 років розробки.