Суд Італії остаточно виправдав нацгвардійця Марківа
![Суд Італії остаточно виправдав нацгвардійця Марківа](https://www.rbc.ua/static/img/3/j/3j0a0038_id66013_1300x867_1_650x410.jpg)
Верховний касаційний суд Риму остаточно виправдав українського нацгвардійця Віталія Марківа. Також були зняті всі претензії до України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ України.
"Верховний касаційний суд Риму, третя і найвища інстанція, відхилив всі клопотання сторони обвинувачення і залишив у силі виправдувальний вирок апеляційного суду для українського гвардійця Віталія Марківа", - йдеться в повідомленні.
Адвокат Марківа Олесь Городецький повідомив, що рішення суду Мілана залишили в силі.
"У справі Марківа поставлена крапка. Всі позови відхилені. Рішення Міланського суду залишили в силі", - заявив він.
Нагадаємо, в листопаді минулого року Апеляційний суд в Мілані повністю виправдав Марківа після того, як перша інстанція засудила його до 24 років позбавлення волі.
Його звинувачували у вбивстві італійського журналіста Андреа Роккеллі в ході бойових дій на Донбасі.