Зазначається, що на даний момент немає можливості провести достовірний держоблік природних ресурсів
Будівництво мосту через Керченську протоку несе екозагрозу для регіону. Про це, сьогодні, 16 червня 2016 року, на прес-конференції в Інституті Горшеніна заявила директор Департаменту стратегічної екологічної політики Мінприроди Леся Карнаух, передає прес-служба відомства.
"Великою екологічною проблемою може стати використання природно-заповідного фонду півострова Криму, який був і залишається національним багатством українського народу, не за призначенням. На жаль, єдина з материковою частиною система моніторингу показників стану навколишнього природного середовища не працює, і ми не можемо дати належну експертну оцінку екологічної ситуації на півострові", - зазначила Карнаух.
Також вона повідомила, що на даний момент нема можливості провести достовірний держоблік природних ресурсів та Мінприроди оперує даними, зафіксованими станом на 1 січня 2014 року.
Разом з тим Карнаух підкреслила, що відомство стежить за всіма джерелами інформації і намагається проводити аналіз загальних тенденцій щодо стану тваринного, рослинного світу та природно-заповідного фонду півострова.
"Частково проводиться робота з підрахунку збитку, який нанесений Україні в результаті незаконної анексії Кримського півострова, зокрема, з метою забезпечення процесу відшкодування збитків, розпочато співпрацю з МЗС та Мін'юстом. Розглядається навіть можливість застосування механізмів судового розгляду в міжнародних інстанціях", - зазначила Карнаух.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі Керчі скаржаться на будівництво Керченського мосту.