Стець ініціює законопроект про заборону показу персон нон грата на українському ТБ
![Стець ініціює законопроект про заборону показу персон нон грата на українському ТБ](https://www.rbc.ua/static/img/a/f/af3995a077bd2286df122f75c6963ae4_650x410.jpg)
Міністр інформаційної політики Юрій Стець має намір незабаром запропонувати Верховній Раді законопроект щодо поширення на ЗМІ визначення "персона нон грата". Про це він повідомив у своєму Facebook.
"З початком нового сесійного тижня буду ініціювати законопроект про поширення на ЗМІ визначення персона нон грата. Якщо людині заборонений в'їзд, то це повинно стосуватися, в тому числі і спроб "увірватися" в Україну з допомогою телевізора. Переконаний, законопроект через Раду проведу. А до того просив би медіаменеджерів відключити касові апарати в голові і знайти ящичок з патріотизмом в мізках", - повідомив міністр.
Нагадаємо, 28 жовтня 2014 р. Кабінет міністрів України затвердив список з 14 персон нон грата в Україні за підтримку російської агресії.