У США скасували закон про захист даних в інтернеті
Це рішення конгресу очікує схвалення президента Дональда Трампа
Палата представників конгресу Сполучених штатів проголосувала за скасування введеного при адміністрації Барака Обами закону, що зобов'язує інтернет-провайдерів отримувати дозвіл на використання особистих даних користувачів. Про це повідомляє BBC.
"Закон передбачав обов'язок інтернет-провайдерів запитувати дозвіл на використання особистих даних споживачів. Наприклад: точні координати, інформація про фінанси, дітей, здоров'я, адреси відвідуваних сайтів, номери соціальних страховок, використання додатків і адреси електронної пошти", - говориться в повідомленні.
Згідно з інформацією видання, коли скасування закону набуде чинності, американським інтернет-провайдерам можна буде ділитися персональними даними користувачів з маркетинговими фірмами та іншими учасниками ринку.
Прихильники скасування стверджують, що це підвищить конкуренцію на ринку, критики вважають, що це сильно вдарить по правах споживачів. Очікується, що президент США Дональд Трамп схвалить це рішення конгресу найближчим часом. Скасування закону активно домагалися комунікаційні гіганти Verizon, AT&T і Comcast.
У свою чергу, таке рішення конгресу обурило захисників прав користувачів інтернеті. Активісти вже запустили кампанію, щоб оприлюднити імена тих, хто в конгресі виступив за скасування закону.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що конгресмен-демократ Ерік Суолуэлл з Комітету з розвідки нижньої палати конгресу США заявив, що розслідування втручання Російської федерації в американські вибори зайшло в глухий кут.