Системою відеоспостереження обладнано більше половини виборчих дільниць України - 17,7 тис
"Сітронікс ІТ" в Україні, що входить до складу ВАТ "Сітронікс", провідного постачальника рішень у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій і мікроелектроніки в країнах СНД, інформує про установку систем для відеоспостереження на 17 тис. 698 виборчих дільницях по всій Україні в рамках підготовки до виборів у Верховну Раду. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Станом на 10:00 ранку 4 жовтня програмно-апаратними комплексами для спостереження за ходом голосування на виборах народних депутатів обладнано більше половини виборчих дільниць в Україні. Щодня встановлюється більше 2700 ПАК, роботи ведуться з восьмої години ранку до півночі, тобто кожну хвилину підключаються три ПАК. Таким чином, проектна команда, на чолі з генеральним підрядником - "Сітронікс ІТ" в Україні, реалізує проект в чіткій відповідності з відведеними термінами і планом робіт.
На сьогоднішній день найбільш повне покриття системою відеоспостереження забезпечено у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Волинській областях та місті Києві. Системою відеоспостереження вже обладнані такі віддалені населені пункти, як село Шабалинів Коропського району Чернігівської області, село Тарнівці (Ужгородський район Закарпатської області), село Павленкове (Новопсковський район Луганської області), село Бородіно (Джанкойський район Автономної Республіки Крим) та сотні інших населених пунктів по всій Україні.
У рамках підготовчих заходів до виборів у Верховну Раду в установці ПАК задіяно близько 4000 фахівців компаній "Сітронікс ІТ" в Україні, "Укртелеком", "МТС Україна", "Датагруп", "Інтертелеком" та Wireless Development Alliance.
Компанія "Сітронікс ІТ" в Україні обрана виконавцем робіт зі створення системи відеоспостереження на парламентських виборах. Відповідну постанову (№ 583-р від 20 серпня 2012 р.) було видано Кабінетом міністрів України. Згідно з технічним завданням, система охопить 32,2 тисячі дільничних виборчих комісій по всій Україні.
ПАК складається з ноутбука Hewlett-Packard на базі процесора i5, двох web-камер високої роздільної здатності Logitech C310, периферійних пристроїв і засобів комутації.
Читайте також: Рада зобов'язала виборчкоми вести відеозапис процесу підрахунку голосів