Шахтар - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Шахтар - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: "Шахтар" - "Манчестер Сіті" (shakhtar.com)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 6 туру групового етапу ЛЧ

Шахтар - Манчестер Сіті. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах "Футбол 2" і "Україна". Донецький "Шахтар" зіграє вдома з "Манчестер Сіті" в заключному 6 турі группового етапу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є український клуб.

6 грудня 21:45
Харків, "Металіст"

Стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов, Бутко, Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард, Марлос, Ордець, Феррейра, Ісмаїлі, Ракицький.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Даніло, Мангала, Сане, Адерабьойо, Гюндоган, Туре, Філ Фоден, Бернарду Сілва, Фернандінью, Жезус.

Матч завершено 2:1

90+4 хв. Фінальний свисток. "Гірники" - в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів! Вітаємо "Шахтар" із заслуженою перемогою!

90+3 хв. ГОООЛ! Агуеро впевнено реалізував пенальті - 2:1.

90+2 хв. Бутко збив Жезуса. Пенальті у ворота "Шахтаря"!

90 хв. Арбітр додав 4 хв. до основного часу.

79 хв. Штанга врятувала "Шахтар"! Діас обіграв Бутко і прострілив на Жезуса, який з меж воротарського влучив у ближню штангу.

76 хв. Едерсон впорався з ударом Ракицького зі стандарту.

71 хв. Матч "Шахтаря" і "Манчестер Сіті" в Харкові відвідало 33 154 глядача.

70 хв. Заміна: Агуеро виходить замість Фернандіньо.

66 хв. Такий ось перформанс на трибунах стадіону "Металіст".

64 хв. Замість травмованого Ісмаїлі на поле вийшов Азеведо. Оваціями проводжає стадіон бразильця.

62 хв. Заміна: Браим Діас виходить на поле замість Сані.

61 хв. Пошкодження у Ісмаїлі. Поки що не може продовжити гру бразилець.

59 хв. Сані виконав подачу - зверху на сітку воріт "Шахтаря".

57 хв. Жовту картку отримує Гюндоган.

55 хв. Фернандіньо після розіграшу стандарту та подачі Бернарду Сілви головою скидав м'яч у дальній кут - повз.

54 хв. Ракицький отримує попередження за фол проти Жезуса.

47 хв. Ось як починають другий тайм гості - Пятов рятує ворота.

46 хв. Повертаємося до гри.

45 хв. Фантастичний перший тайм! Відпочиваємо.

43 хв. Момент у Тайсона: пішов від Данило з Туре і направляв м'яч під поперечину - трохи неточно!

40 хв. "Ман Сіті" починає приходити до тями і знову з'являється поблизу штрафної "Шахтаря".

32 хв. А ось і другий ГОООООООЛ! Ісмаїлі повів м'яч з-під ніг у Едерсона і відправив його в порожні ворота!

26 хв. ШИКАРНИЙ ГОЛ!!! Шедевр від Бернарда! Бразилець по дузі закинув м'яч у дальню дев'ятку!

22 хв. Жовту картку отримує Данило за фол проти Ісмаїлі.

21 хв. Тайсон розігнав швидку контратаку, віддав на Марлоса, але з крученим ударом півзахисника впорався Едерсон.

13 хв. Бернард прокинув м'яч і отримав по ногах від Данило. Штрафний був розіграний, гості відібрали м'яч і організували контратаку, але Ордець не дав прострелити Жезусу.

11 хв. У Тайсона проблеми зі стегном. Пішов розминатися Віктор Коваленко.

7 хв. Який був шанс у "Шахтаря"! Факундо Ферейра не зумів спрямувати м'яч у ворота суперника.

5 хв. "Городяни" практично не віддають м'яч "гірникам", володіючи ініціативою на перших хвилинах.

2 хв. "Ман Сіті", який виступає в кілька експериментальному і неоптимальному складі, з перших хвилин йде в атаку.

1 хв. Попереду 90 напружених хвилин! Поїхали!

- Стадіон і ми в очікуванні заключного матчу групового етапу Ліги чемпіонів.

- Воу! На "Металісті" також присутній багаторічний головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу, який зараз очолює національну команду Туреччини.

- Футболісти "Манчестер Сіті" вже прибули на стадіон.

- А ось і ті самі маски Зорро.

- Засніжений ОСК "Металіст" в очікуванні суперматчу.

- На матчі буде присутній не тільки головний тренер збірної Бразилії Тита, а й наставник національної команди України Андрій Шевченко.

- Афіша в харківському метро нагадує про вечірню битву.

- На сидіннях центральних секторів ОСК "Металіст" (захід і схід) будуть розкладені 10 тисяч масок Зорро, які вболівальники зможуть одягти під час гімну Ліги чемпіонів. "Цією акцією вони підтримають команду і головного тренера Паулу Фонсека в прагненні вийти в плей-офф Ліги чемпіонів", - йдеться в повідомленні донецького клубу.

Важливий день для учасників групи F - сьогодні визначиться другий учасник 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Першу позицію займає "Манчестер Сіті" (15 балів), другим йде "Шахтар" (9), третя - у "Наполі" (6), четверта - у "Фейєноорда" (0);

"Шахтар" випереджає "Наполі" на три очки: щоб не залежати від результату паралельної зустрічі, донеччанам необхідна перемога або нічия. Але навіть у випадку поразки донецький клуб може виявитися в плей-офф ЛЧ, якщо в паралельному матчі "Наполі" не обіграє "Фейеноорд". При найгіршому розвитку подій "Шахтар" всього-на-всього опуститься до Ліги Європи.

"Манчестер Сіті" вже гарантував собі перше місце в групі, опинившись сильніше в п'яти попередніх матчах. Манчестерці прилетіли до Харкова з серією із 20 перемог в трьох турнірах. Останній раз підопічні Гвардіоли втрачали очки 21 серпня - в поєдинку англійської Прем'єр-ліги з "Евертоном" (1:1).

Англійська команда не зможе через травми і дискваліфікацію розраховувати в матчі на ключових півзахисників Кевіна де Брейна та Давіда Сілву, а також оборонців Джона Стоунза та Бенжамена Менді. Не допоможе команді й український хавбек Олександр Зінченко, який не потрапив до заявки клубу на Лігу чемпіонів.

Донецький клуб не зможе розраховувати в захисті на капітана Даріо Срну (дискваліфікація через позитивну допінг-пробу), а також - на Сергія Кривцова в центрі оборони та хавбека Максима Малишева через травми.