Реал - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Реал - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: Реал Мадрид - Манчестер Юнайтед

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Реал - Манчестер Юнайтед. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалася на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна було на телеканалі "Футбол 1". Мадридський "Реал" і англійський "Манчестер Юнайтед" зустрінуться між собою в матчі за Суперкубок УЄФА 2017 року. Букмекери вважають "вершкових" фаворитом майбутнього поєдинку.

8 серпня 21:45
Скоп'є, "Філіп II Македонський"

Стартовий склад:

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Касеміро, Кроос, Модріч, Іско, Бейл, Бензема.
Запасні: Касілов, Начо, Тео Ернандес, Ковачич, Васкес, Асенсио, Роналду.

"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Валенсія, Смоллінг, Нільссон-Лінделеф, Дарміан, Матіч, Еррера, Погба, Лингард, Мхітарян, Лукаку.
Запасні: Ромеро, Блінд, Керрік, Феллайні, Мата, Марсьяль, Рашфорд.

Матч закінчився 2:1

90 + 7 хв. На цьому текстова он-лайн трансляція завершена.

90 + 4 хв. Решфорд, прагнучи в жорсткому підкаті відібрати м'яч у центрі поля, зрізав суперника і отримує попередження.

90 хв. Цілих сім хвилин додав арбітр.

83 хв. Роналду виходить замість Бензема.

74 хв. Подвійна заміна у "Реала". Асенсио замість Бейла і Лукас Васкес замість Іско.

67 хв. Зіткнулися головами Смоллінг і Бейл.

62 хв. ГОООЛ у ворота "Реала" від Лукаку! Матіч б'є з-за меж штрафного, Навас відбиває м'яч перед собою, і Лукаку скорочує відставання.

56 хв. Виходить Феллайні замість Еррераи. Друга заміна у МЮ. Зідан на спроби Моурінью змінити хід матчу ніяк не реагує.

52 хв. ГОООЛ! Другий забиває Іско. Півзахисник грає з Бейлом в стінку, потім виходить один на один з воротарем і ударом в дальній кут подвоює перевагу "Реала".

alt

48 хв. Небезпечно!!! Ось це момент!! Кроос змусив голкіпера витягнутися в струнку! З кута витягує м'яч Де Хеа.

47 хв. Що Моурінью придумав в перерві?

alt

46 хв. Другий тайм стартував з заміни в складі "Манчестера": Лингард йде, Решфорд з'являється на полі.

45 + 2 хв. Завершився перший тайм. "Реал" на крок ближче до четвертого Суперкубку УЄФА в колекції.

45 хв. Арбітр додав 2 хв до основного часу.

34 хв. Матіч виконує штрафний удар. Подача в штрафну. Ніхто не дотягується до м'яча, який йде за лицьову. Удар від воріт.

33 хв. Каземіро порушує правила і Погба заробляє штрафний удар. Перспективний "стандарт" для "МанЮ".

30 хв. Запланований регламентом перерву на воду. Жарко сьогодні в столиці Македонії.

26 хв. Роналду поки стежить за матчем з лави запасних.

alt

24 хв. ГОООЛ! Каземіро забиває. Карвахаль робить закид у штрафну на бразильця, той здорово підлаштовується під м'яч і в дотик кладе його в дальній кут воріт де Хеа.

alt

21 хв. Іско не влучає у ворота. Високо на трибуни відлітає м'яч після дальнього удару іспанця.

16 хв. Перекладина !!! Бразилець головою в падінні б'є від лінії воротарського після чергової подачі Крооса з кутового і потрапляє в поперечину. Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі!

11 хв. Касеміро чудово вибив м'яч з-під ніг Генріха Мхітаряна.

7 хв. Лингард рветься в штрафну по центру. Захисники "Реала" беруть його в "коробочку". Атака МЮ на цьому закінчується.

3 хв. І відразу атака! Лукаку ледь не переграв рвонув з воріт Наваса. Бадьорий початок.

1 хв. Матч почався. "Манчестер Юнайтед" починає з центру. ПОЇХАЛИ!!!

- У місті повно вболівальників "Юнайтед". Частина з них прибула сьогодні чартерним рейсом, а інші до місця дістануться з пересадкою в Греції.

alt

- Тренування "МЮ" перед битвою з "Реалом".

- Після літніх канікул "Реал" згадує, як поводитися з м'ячем.

- Ласкаво просимо у Скоп'є, де сьогодні визначиться переможець Суперкубка УЄФА 2017 року.

У 2017 році Македонія вперше в історії прийме фінал клубного турніру УЄФА. Матч за Суперкубок пройде на Національної арені "Філіп II Македонський". Раніше стадіон називався "Градські", а нове ім'я отримав після реновації, вын був заново відкритий в серпні 2009 року.

Новий єврокубковий сезон в Скоп'є матчем за Суперкубок УЄФА почнуть два представника найтитулованіших клубів Європи - "Манчестер Юнайтед" і "Реал".

"Вершкові" в 12 раз виграли Лігу чемпіонів, перемігши у фіналі на "Національному" в Кардіффі туринський "Ювентус" з рахунком 4:1. Кріштіану Роналду зробив в Кардіффі дубль і став першим футболістом, який забив у трьох фіналах ЛЧ.

Завдяки цьому успіху мадридці втретє поборються за Суперкубок УЄФА. Раніше клуб ставав володарем цього трофею в 2002, 2014 і 2016 роках. При цьому "Реал" двічі програвав у фіналі (в 1998 і 2000).

"Реал" може виграти два поспіль Суперкубка УЄФА вперше з того часу, як це зробив "Мілан" в 1989 і 1990 роках. В такому випадку в активі мадридців стане чотири Суперкубка УЄФА. Більше (по п'ять) тільки у "Мілана" і "Барселони".

"МЮ" у фіналі Ліги Європи в Стокгольмі обіграв "Аякс" (2:0) і став п'ятим клубом, якому підкорилися всі три головних єврокубкових турніру. До перемоги на "Френдс Арені" манкуніанці тричі перемагали в Кубку чемпіонів (1968, 1999, 2008) та одного разу виграли неіснуючий нині Кубок кубків (1991). "Юнайтед" також як і "вершкові" двічі поступався суперникам в поєдинку за євротрофей - в 1999 і 2008.

Варто зазначити, жодному англійському клубу не вдалося виграти Суперкубок УЄФА після перемоги "Ліверпуля" над московським ЦСКА в 2005 році.

Трохи статистики: це буде 11 зустріч команд. "Реал" виграв чотири матчі, "МЮ" - два. Ще чотири поєдинки завершилися внічию. Мадридці забили 20 голів у цих матчах, "манкуніанці" - 16. Всі попередні зустрічі команд пройшли в рамках Кубка чемпіонів/Ліги чемпіонів.