Приклад чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. Євро-2012 демонструє, що Україна може потягнути потужні, системні іміджеві проекти. Таку думку Інституту Горшеніна висловив головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков.
"Не обійшлося тут і без урядової підтримки, тому що без політичної волі тут теж нікуди не подінешся: якщо не отримати гарантій від керівництва, то, зрозуміло, нічого не відбудеться", - підкреслив експерт.
У свою чергу головний редактор видання "Дело" Катерина Венжик впевнена, що проведення подібного масштабного чемпіонату в країні - це реальний шанс залучити інвестиції. "Той, хто не встиг добудувати під Євро-2012, добудується під Євробаскет. Ті, хто розглядав Україну (як об'єкт інвестицій) на 2012 р., але з якихось причин не встиг, не захотів, не ризикнув зайти - можливо, зайде під 2015 р.", - зазначила вона.
Водночас екс-міністр транспорту і зв'язку, колишній голова Національного оргкомітету з проведення в Україні Євро-2012 Євген Червоненко е вважає, що чемпіонат Євробаскет-2015 може стати привабливим інвестиційним проектом. "Є шанс, що все-таки приватні інвестори побудують в Україні багатофункціональні арени, які можна використовувати не тільки для баскетболу, але і для хокею, та легкої атлетики. Це крок вперед. Якщо інвестори вкладаються в країну, значить, рано чи пізно, правила гри будуть налагоджені. Судячи з того, що з семи арен, що приймають Євробаскет, шість точно будуть приватні, я впевнений, що Україна прийме чемпіонат гідно", - зазначив Червоненко.
Читайте також: Янукович закликав відповідально підійти до організації Євробаскету-2015