Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов просив депутатів Київради провести сесію на початку жовтня. Про це він повідомив сьогодні під час прямої телефонної лінії в "Комсомольській правді в Україні", передає кореспондент РБК-Україна.
Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов просив депутатів Київради провести сесію на початку жовтня. Про це він повідомив сьогодні під час прямої телефонної лінії в "Комсомольській правді в Україні", передає кореспондент РБК-Україна.
"Я просив депутатів, голів фракцій, розглянути можливість її проведення десь на початку жовтня. Ми до цього часу будемо готові, багато питань накопичилося, особливо, по бюджетній сфері", - сказав Попов.
Також на питання про легітимність Київради Попов відповів, що "Київрада буде працювати до того моменту, поки не буде обраний новий".
Крім цього чиновник спростував інформацію про те, що він нібито вже розпочав передвиборчу агітацію в окремих районах.
"Даю вам 100% гарантію, що це неправда, я займаюся своєю роботою, якої мені вистачає на всі 24 години на добу і ніяких штабів я не розгортаю", - зазначив він.
Нагадаємо, останнє засідання сесії Київради, яке відбулося 19 серпня, стало одним з найкоротших в історії. За менш ніж 15 хвилин депутати від більшості розглянули і прийняли 4 постанови про розподіл коштів і три звернення до Верховної Ради.
Ту сесію стали називати "соціальною", тому що депутати, зокрема, взяли рішення про виділення коштів на муніципальні надбавки бюджетникам - вчителям, лікарям, соціальним працівникам. Також місто виділило гроші безробітним киянам, які брали участь у громадських роботах, знайшов кошти на виконання проектних робіт з будівництва метро на Теремки-2 і на Троєщину, на завершення будівництва станції метро "Теремки", роботи з реконструкції Поштової площі та ряду вулиць, на придбання снігоприбиральної техніки, ремонт магістральних каналізаційних колекторів та інше.
Депутати від "Батьківщини" пішли до суду, оскаржувати рішення "соціальної" сесії, експерти назвали її політичним непорозумінням, а профспілки мають намір відстоювати прийняті рішення.
Нагадаємо також, що законодавчо визначений чотирирічний термін повноважень Київського міського голови повністю завершився в червні 2012 р., а депутатів Київської міськради - закінчився в червні 2013 р.
Однак більшість Київради вирішило, що повноваження депутатів не закінчаться, поки не будуть обрані нові депутати Київради і поки вони не приймуть присягу.
Раніше Конституційний суд України (КСУ) вирішив, що необхідно провести вибори мера Києва і депутатів Київради у жовтні 2015 Таким чином, нинішня Київрада може засідати 7 років.