Панов самостійно в'їхав на територію Криму, - розвідка
![Панов самостійно в'їхав на територію Криму, - розвідка](https://www.rbc.ua/static/img/9/e/9e85d72c82e51ce92b32a7727622060d_650x410_1_650x410_1_650x410.jpg)
За даними розвідки, Панова не викрадали в Україні
Затриманий в ході провокацій в Криму українець Євген Панов в'їхав на півострів самостійно. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає "112 Україна".
"За попередньою інформацією, яка у нас є, він заїхав на територію Криму самостійно, на своєму автотранспорті", - повідомив Скібіцький.
Нагадаємо, раніше брат затриманого в ході "терактів" в Криму Панова заявив про його викрадення. Також повідомлялося, що він прослужив рік добровольцем в АТО. Напередодні суд Сімферополя заарештував його на два місяці, російські силовики заявили про затримання ще десяти "пособників диверсантів".