Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"

В яскравому матчі чемпіонату Іспанії "Барселона" змогла впевнено обіграти своїх конкурентів з "Атлетіко".

11 січня, 22:00
Барселона "Камп Ноу"
Барселона - Атлетико, 3:1
Гол: Неймар, 12, Суарес, 35, Месси, 87 -
Манджукіч, 57 (пен)
Барселона:
Браво, Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Бускетс, Ракітіч, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар
Атлетіко: Мойя, Хуанфран, Годін, Хіменес, Гамес, Тьягу, Габі, Коке, Арда, Грізманн, Манджукіч

Кінець матчу

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"90+1 хв. А замість Суареса вийшов Педро

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"89 хв. Рафінья виходить - Ракітіч сів на лавку.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"87 хв. Мессі! Після переводу Суареса з лівого флангу на правий на Мессі, який віддав на Ракітіча. Хорват повернув на аргентинця і той вирівняв карму за сьогоднішній матч!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"84 хв. Сікейра вийшов замість Гамеса.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"83 хв. Годін звалив на газон Суареса.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"81 хв. Мессі налетів на голкіпера.

80 хв. Непоганий момент у Атлетіко. Після прострілу м'яч перехопив Браво, а добивання у виконанні Гарсії точним не вийшло.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"75 хв. Гарсія вийшов на поле замість Гризманна.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"74 хв. Маскерано награв на картку сьогодні.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"69 хв. Грізманн був занадто настирливим у відборі м'яча

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"68 хв. Торрес змінює в грі Габі

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"65 хв. Тьягу грубо зупинив прохід Неймара.

64 хв. Неймар бив зі штрафного Атлетіко - його удар заблокували. М'яч відскочив до Мессі, але і з його ударом захисники впоралися.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"59 хв. Суарес занадто сильно випрошував у відповідь пенальті у арбітра.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"57 хв. І Маріо Манджукіч сильним ударом верхи скорочує рахунок!

56 хв. Несподівано! Мессі порушує правила у своєму штрафному майданчику - пенальті!

55 хв. Поки що перерва не сильно пішла на користь Атлетіко. Каталонці продовжують на класі і тактиці перегравати суперника, не даючи йому нічого зробити.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"50 хв. Хуанфран стукнув по ногам Іньєсту.

48 хв. Годін бив головою після подачі кутового, але трохи не влучає по воротах.

Слідкуємо за другим таймом

Звучить свисток на перерву

40 хв. Поки Барселона дуже впевнено веде гру. Атлетико не може показати свої найкращі якості. Ні в атаці, ні в обороні.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"35 хв. Мессі чудово прорвався до штрафного майданчика суперника і віддав в штрафну на самотнього Луїса Суареса, який спокійно відправив м'яч у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"33 хв. Манджукіч грубо зіграв проти Бускетса.

28 хв. Намагається Атлетіко щось придумати біля чужих воріт. Поки нічого не виходить.

23 хв. Могла Барса забивати другий! Суарес в контратаці пройшов Хіменеса, увійшов у штрафний майданчик і м'яко навісив на Неймара, який пробив головою, але не влучив у порожній кут воріт!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"21 хв. Гамес збив прорив Мессі по флангу.

19 хв. Хіменес дуже грубо в'їхав у ногу Неймара. У того аж кров з ноги пішла.

15 хв. А тепер дали пробити Коке з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч з воротами.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Барселона" - "Атлетико"12 хв. Гол! Барса виходить вперед! Мессі опинився з м'ячем у штрафному майданчику і простелив вздовж воріт. Суарес пробити не зміг, ніж заплутав захисника, а Неймар в падінні забив м'яч у ворота!

10 хв. Мессі зумів увірватися в штрафний майданчик суперника і пробив - м'яч пройшов зовсім мимо воріт.

6 хв. А тепер настала черга каталонців тримати м'яч у себе. Але поки що гра Атлетико в обороні впевнена.

2 хв. Агресивно починає матч Атлетіко. Більше часу вони проводять на половині поля суперника, намагаючись пробратися в штрафну.

Комнади готові почати головний матч вечора

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Барселона - Атлетико

Мадридський клуб йде "нога в ногу" з каталонцями в чемпіонаті Іспанії, відстаючи від лідера "Реала" на одне чотири очки. Перемога будь-кого з сьогоднішніх суперників знову наблизить їх на відстань одного очка до першого місця.

Статистика говорить, що "Барселоні" буде вкрай складно перемогти в цьому матчі. Останній раз, коли "блаугранас" перемагали матрацників, стався півтора року тому. З тих пір в шести іграх було зафіксовано одну перемогу "Атлетіко" і п'ять разів команди грали внічию.

На користь "Атлетіко" говорить і настрій всередині команди. Навколо "Барселони" ходить велика кількість чуток про внутрішній конфлікт між тренером і гравцями. Особливо з Мессі. А "матрацники" змогли обіграти в Кубку "Реал" навіть полуторним складом. Багато в чому завдяки чудовій грі в обороні, яка якщо зіграє також, як і в середу, зможе створити "Барсі" масу проблем.