Завдяки слабкості економічних даних США, у вівторок євро зміцнився. В очікуванні сильного звіту IFO, ринок проігнорував різке скорочення замовлень на продукцію промпредпріятій в єврозоні. За даними фінансової групи "Каліта-Фінанс", про позитивний звіт IFO свідчать сильні звіт ZEW і бельгійський індикатор ділової довіри. Не дивлячись на високі ціни на нафту, вірогідність чергового підвищення облікових ставок і високий обмінний курс валюти, настрої в Європі продовжують бути оптимістичними. Підтримка - 1,358 і 1,3517. Опори - 1,3674 і 1,3706.
В результаті слабкості даних США фунт стерлінгів знову піднявся вище за відмітку 2.0000. Коментарі від представників Банку Англії підтверджують намір комітету підвищити рівень ключової ставки в травні. Так, К.Баркер відмітила, що зростання попиту виявилося сильнішим за очікування, а Д.Бленчфлауер і Т.Беслі попередили, що зростання грошового запасу і цін споживачів підвищують інфляційні ризики. У вівторок економічні дані були змішаними - сильні дані держбюджету і позик були стерті слабким звітом Конфедерації британської промисловості. Підтримка - 1,9974 і 1,992. Опори - 2,0064 і 2,01.
На російському валютному ринку 24 квітня котирування долара трохи знизилися на тлі деякого ослаблення американської валюти по відношенню до євро на ринку Forex. Основним чинником, що впливає на рух пари євро/долар у нинішній момент, є очікування підвищення процентних ставок в Єврозоні у поєднанні з незмінністю монетарної політики ФРС. Глава ЦБ Німеччини Аксель Вебер в інтерв'ю газеті Handelsblatt, опублікованому у вівторок, заявив, що при ухваленні рішення про зміну процентної ставки ЄЦБ повинен проаналізувати не тільки макроекономічні дані Єврозони, але і грошово-кредитні показники. На думку Акселя Вебера, ЄЦБ не повинен нехтувати довготривалими інфляційними ризиками, які можуть посилитися в результаті зростання грошової маси, тоді як макроекономічні індикатори відображають лише короткострокові тенденції. Коментарі глави ЦБ Німеччини стали відповіддю на критику деяких аналітиків, що вважають, що ЄЦБ не повинен звертати уваги на показники грошової маси і інших грошово-кредитних даних, ухвалюючи рішення по процентній ставці. В ході європейських торгів у вівторок євро демонстрував стійкість, не дивлячись на вихід негативних даних по промислових замовленнях в Єврозоні, показники яких виявилися істотно нижчими за прогнози аналітиків. В той же час, стримуючим чинником для інвесторів американської валюти сталі побоювання виходу слабких макроекономічних показників США, намічених до публікації після закриття торгів на російському валютному ринку. В результаті, в ході європейської торгової сесії пари євро/долар рухалася в діапазоні 1,3549 - 1,3588, практично не змінивши коридор руху в порівнянні з рівнями попереднього дня. У свою чергу, на російському грошово-кредитному ринку у вівторок спостерігалося поліпшення ситуації з рублевою ліквідністю. Сумарні залишки комерційних банків на коррахунках і депозитах кредитних організацій в ЦБ виросли на 78,4 млрд руб. - до 1157,6 млрд руб. Ставки на ринку МБК для банків першого круга знизилися до 3%-3,5% річних.