Звинувачення проти Онищенка по "газовій справі" скоро передадуть до суду, - НАБУ
![Звинувачення проти Онищенка по "газовій справі" скоро передадуть до суду, - НАБУ](https://www.rbc.ua/static/img/s/i/sit_nik_01_id10055_650x410_650x410_1_650x410.jpg)
Генеральний прокурор підписав остаточну підозру
Кримінальна справа щодо народного депутата Олександра Онищенка і його шести спільників готова для направлення в суд. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник в інтерв'ю "Укрінформу".
"Якщо взяти "газову справу", то тільки зараз ми збираємося передавати до суду обвинувальний акт стосовно самого Онищенка. Вже є дозвіл на його заочне засудження і підписана генеральним прокурором остаточна підозра", - розповів Ситник.
За його словами, "за останніми епізодами щодо самого Онищенка та шести інших фігурантів цієї справи, які знаходяться в розшуку, потрібно сформувати тисячу томів".
Нардеп підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд гривень. За версією слідства, мати Онищенка є співорганізатором "газової схеми".
Нагадаємо, на початку березня повідомлялося, що НАБУ завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох осіб, задіяних у так званій "газовій справі".