Новини України за 22 червня: залучення іноземних інвестицій і план відбудови Донбасу
Найголовніше за середу
Новини України та світу за 22 червня: Петро Порошенко підписав закон про спрощення порядку залучення іноземних інвестицій, глава Мінато назвав першочергові завдання для відновлення Донбасу, в ГПУ виключають можливість втечі фігурантів по справі Курченко, спецслужби РФ намагалися завербувати українського дипломата в Москві, а в США планують створити спецкоманду для боротьби з російською розвідкою
Порошенко підписав закон про спрощення порядку залучення іноземних інвестицій
Президент підписав закон про спрощення порядку залучення іноземних інвестицій. Таким чином, в Україні будуть створені більш сприятливі умови для залучення інвестицій шляхом спрощення порядку їх залучення. Ці зміни дозволять наблизити законодавство України до стандартів ЄС, а завдяки спрощенню порядку залучення іноземних інвестицій буде сприяти відновленню економіки держави.
Фото: внесені зміни дозволять наблизити законодавство України до стандартів ЄС
Глава Мінато назвав першочергові завдання для відновлення Донбасу
Вадим Черниш розповів про першочергові завдання для відновлення Донбасу. Так, за його словами, в першу чергу потрібно зайнятися відновленням критично важливих об'єктів соціальної інфраструктури та пріоритетних соціальних послуг. Друге - економічне відновлення. Третім кроком Черниш назвав соціальну стійкість, розвиток світу та громадська безпека.
Фото: Черниш назвав три компоненти для відновлення регіону
У ГПУ виключають можливість втечі фігурантів по справі Курченко
заступник Генпрокурора Дмитро Сторожук заявив про те, що відомство виключає можливість втечі фігурантів по справі Сергія Курченко. Так, за його словами, ці особи можуть готувати документи, однак у ГПУ вже передбачені заходи з приводу цього. З цієї причини Сторожук "впевнений, що їм це не вдасться".
Фото: за словами Сторожука, їм це не вдасться
Спецслужби РФ намагалися завербувати українського дипломата в Москві
У прес-службі СБУ розповіли про те, що спецслужби РФ намагалися завербувати українського дипломата в Москві. Повідомляється, що діяли вони через колишнього однокурсника дипломата. ФСБ проводила з ним бесіди і намагалася схилити до співпраці. Натомість дипломату пропонували вирішити його проблеми з приватизацією майна в аннексированном Криму, а також з перевезенням сім'ї в РФ. У разі відмови погрожували йому посприяти мобілізації його сина в ЗСУ та подальшу відправку в АТО. СБУ, в свою чергу, виключає наявність такої можливості у російської спецслужби, а також забезпечила захист його сім'ї і організувала його повернення в Україну.
Фото: за згоду йому пропонували вирішити питання з приватизацією майна дипломата в Криму
У США планують створити спецкоманду для боротьби з російською розвідкою
Комітет з розвідки Сенату США запропонував Білому дому створити спеціальну групу з протистояння російської розвідки. Так, у відповідну групу мають увійти працівники Державного департаменту, представники розвідки і різні чиновники. Відзначається, що ця група повинна збиратися раз на місяць, а її завданням стане виявлення російських шпигунів, розкриття вбивств, скоєних за завданням російських властей, а також розслідування фінансування організацій, що діють в інтересах Москви і протистояння російській пропаганді і фальшивок. Відзначається, що цей законопроект Сенат повинен розглянути в липні.
Фото: за зразок планується взяти інститут, що існувала в роки "холодної війни"
Читайте також: авторські матеріали про приватизації держбанків, а також про те, як Україні перемогти у гібридної війні.