Народні депутаті від опозиції заявляють, що Київська міська державна адміністрація не належно реагує на їхні депутатські звернення. Про це сьогодні після зустрічі з народними депутатами від київських мажоритарних округів заявив народний депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Те, що київське міське самоврядування не працює, призводить до тяжких наслідків на наших округах. Зокрема, ми сьогодні маємо ситуацію, при якій всі звернення громадян практично без виключення знаходять відгук тільки в приймальнях народних депутатів, тому що районні ради знищенні, а районні державні адміністрації закрилися за п'ятьма замками... Середня статистична кількість звернень за тиждень, які потребують нашої реакції і відповідних звернень до інших органів складає приблизно 70 звернень. Ці звернення трансформуємо чи до державної влади, чи до інших установ, в тому числі і до міської ради. До 2 червня ми це робили, і продовжуємо робити до КМДА", - повідомив Бондаренко.
Він наголосив, що закон "Про звернення громадян" та "Про статус народного депутата" передбачає, що відповідь на будь-яке звернення народного депутата дається тією особою, до якої звертається депутат.
За словами Бондаренка, голова КМДА Олександр Попов зазначив, що в КМДА відповідають на звернення громадян, проте без особистого підпису голови КМДА. За що Попов вибачився перед нардепами.
"Насправді відповіді є. Претензія була в тому, що не я підписую відповіді, а підписують мої заступники. Це неправильно. Я вибачився за це і безумовно, що народному депутату потрібно, щоб особа на яку йде запит давала відповідь. Це ми поправимо, безумно, бо це неправильно. Що стосується реагування на запити, то у нас є call-центр, я знаю по кожному району, по кожному ЖЕКу хто як реагує, ми підводимо підсумки, там є позитиви, є проблемні питання. Проблемні питання виникають тоді, коли потрібне фінансування, а його, на жаль, не вистачає, тому ми не можемо задовольнити таке звернення", - повідомив голова КМДА Олександр Попов.