Якщо Президент України хоче і готовий чути альтернативну точку зору на економічні процеси, що відбуваються в країні, то я думаю, що повинна докласти до цього свої зусилля. Впевнена, що кожен політик у своїй роботі повинен керуватися принципом "економічного патріотизму". Про це сьогодні під час брифінгу заявила Наталія Королевська, відповідаючи на питання журналістів про ініціативу парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики включити її і Віталія Хомутинника до Комітету економічних реформ при Президентові Януковичу, повідомляє її прес-служба.
«В Україні є проблеми з імітацією реформ і їх ефективністю, з реальною оцінкою економічної ситуації, з інвестиційним кліматом, повсюдна корупція і свавілля контролюючих органів. Це всі глобальні виклики, з якими потрібно боротися », - пояснила вона.
«Я жорстко і послідовно відстоюю інтереси малого та середнього бізнесу. Це можна простежити з огляду на мій супровід такого одіозного документа, як новий Податковий кодекс. Вважаю, що податкова реформа і неминуча, і необхідна. Але проводити її, шокуючи всю країну і доводячи до відчаю бізнес, неприпустимо. І я готова відстоювати цю свою точку зору з усіма політиками і на всіх рівнях. Податкова реформа - це глобальний проект для країни. Тому як би критично я не була налаштована проти неефективних і неадекватних дій уряду і псевдореформаторів, розумію, що зобов'язана докласти всіх зусиль, щоб мінімізувати помилки влади, які потягнуть за собою погіршення бізнес-клімату та інвестиційної привабливості України. Час критики без пропозиції альтернативи вже минув», - вважає Н.Королевська.
На питання журналіста, чи не збирається вона йти з БЮТ і переходити до більшості, Н.Королевська відповіла: «Ні, не збираюся».