Н.Королевська ініціює створення міжкомітетської парламентської групи Україна-Грузія
Глава комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська ініціює створення міжкомітетської парламентської групи Україна-Грузія в парламентах. Про це вона заявила під час зустрічі в Тбілісі із спікером парламенту Грузії Давидом Бакрадзе, повідомляє прес-служба Н.Королевської.
На думку глави комітету Верховної Ради України, Грузія далеко просунулася по шляху реформ, і Україні необхідно врахувати цей досвід в своєму економічному розвитку. «Грузинське керівництво зуміло акумулювати весь світовий досвід економічних реформ, що накопичився, і вибрати з нього найбільш відповідне для швидкого розвитку економіки країни, - відзначила Н.Королевська. - Україні теж не треба вигадувати свій власний велосипед, а максимально використовувати напрацювання грузинських реформаторів для модернізації країни».
У свою чергу спікер парламенту Грузії Д.Бакрадзе відзначив, що по-справжньому радикальні економічні реформи потрібно проводити швидко, і їх успіх залежить від того, чи будуть вони направлені на поліпшення життя людей. При цьому він підкреслив, що ядром грузинських реформ була нещадна і ефективна боротьба з корупцією, що довело серйозність намірів реформаторів і дозволило привернути на свій бік більшість населення Грузії.
Д.Бакрадзе підтримав ініціативу Н.Королевської щодо створення міжкомітетської парламентської групи і пообіцяв максимально сприяти налагодженню тісних контактів між парламентарями обох країн. Глава комітету галузевої економіки і економічної політики грузинського парламенту Георгій Меладзе привітав розвиток міжпарламентської співпраці і висловив свою згоду стати співголовою міжкомітетської парламентської групи з грузинського боку. З українського боку співголовою групи Україна-Грузія стане Н.Королевська.
Глава комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Н.Королевська очолює парламентську делегацію України, яка знаходиться в Грузії з 12 по 15 жовтня 2010 р. з офіційним візитом. Метою поїздки групи народних депутатів є вивчення досвіду грузинських реформ і налагодження міжпарламентських зв'язків.