Політологи вважають недоцільними на сьогоднішній день радикальні кадрові перестановки в Київській міській державній адміністрації (КМДА).
Відповідаючи на питання, хто саме може бути призначений на посаду голови КМДА після відсторонення Олександра Попова, Кость Бондаренко зазначив, що "обговорювати це питання передчасно".
"По-перше, Олександр Попов не відправлений у відставку, а всього лише відсторонений від посади на час проведення слідства. І чим закінчиться це слідство, сьогодні ніхто не скаже. Я не виключаю, що Попов повернеться на посаду", - зазначив Бондаренко.
"По-друге, у будь-якому випадку, проводити кардинальні кадрові перестановки в столиці в такий складний період недоцільно. Такі перестановки не до часу. Будь-який новий перший керівник почне з формування власної команди. При цьому йому самому треба увійти в робочий процес, його людям. Але зараз не та економічна і політична ситуація. Необхідна наступність, щоб мінімізувати загрози для економічної, господарської та інших сфер життя міста в умовах дефіциту бюджетних коштів, політичної нестабільності та проблем, що неминуче виникають в зимовий час. Крім того, радикальні кадрові ротації завжди супроводжуються боротьбою груп інтересів за посади у владі. У таких випадках українці кажуть, що "пани б'ються, а в мужиків чуби тріщать", - вважає політолог.
За словами Костя Бондаренка, "Анатолій Голубченко, підхопивши кермо правління Києвом, на сьогодні - оптимальна заміна Попову. Він в курсі всіх міських програм і проектів, розпочатих, здійснених і запланованих. Голубченко в рівних відносинах з іншими заступниками голови КМДА, а також з різними фінансово-промисловими групами, що мають інтереси в Києві. Нарешті, він досить досвідчений, щоб впевнено керувати Києвом. Вважаю, що основний склад команди, що сформувалася в останні три роки, повинен залишатися на своїх місцях. Як мінімум до тих пір, поки не вирішиться доля Попова, а можливо, і після - якщо станеться так, що Попов не повернеться у своє крісло", - підсумував Бондаренко.