У Китаї вважають, що права інтелектуальної власності повинні стати мостом для інновацій і співробітництва між країнами
США намагаються загальмувати розвиток китайської економіки, звинувачуючи Китай в крадіжці інтелектуальної власності. Про це повідомляє китайська газета "World".
У березні 2018 року президент Дональд Трамп підписав меморандум "Про боротьбу з економічною агресією Китаю". У його розділі 301 одним із звинувачень на адресу КНР називалася "крадіжка інтелектуальної власності".
"Якщо цей меморандум базується на уявних або вибіркових даних, то він схожий на науково-фантастичний роман", - підкреслила газета.
"Права інтелектуальної власності повинні стати мостом для інновацій і співробітництва між країнами. В руках США вони стали політичним інструментом, зброєю для стримування розвитку інших країн і засобом для залякування світу", - наголошується в публікації.
У ній говориться, що в даний час Китай став світовим лідером у справі захисту прав інтелектуальної власності.
"Китай створив досить струнку і засновану на високих стандартах правову систему для захисту інтелектуальної власності, і постійно посилює її захист у судовому порядку", - пише видання.
Нагадаємо, торгові переговори між Сполученими Штатами та Китаєм зайшли в глухий кут, оскільки Пекін не погоджується вносити зміни в своє законодавство. Причина затримки підписання угоди - неготовність Пекіна вносити зміни в законодавство, "як того вимагають американці".
РБК-Україна писало, що 10 травня президент США Дональд Трамп розпорядився ввести мита на ввезення в США китайських товарів ще на 300 млрд доларів. Таким чином, тарифи покриють весь імпорт з Китаю.