Київрада прийняла поправки в міськбюджет
Київська міська рада прийняла поправки до столичного бюджету. За відповідне рішення проголосувало 76 депутатів, передає кореспондент РБК-Україна.
Так, на надання пільг та житлових субсидій на оплату електро-, газо-, тепло- та водопостачання, водовідведення, квартплати збільшено на 683,7 млн грн майже до 1,4 млрд грн. Це цільова субвенція з держбюджету.
На 29,2 млн грн збільшено видатки на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Перерозподілено майже 100 млн грн та додатково виділено 27,8 млн грн на фінансування заходів за Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2015 рік. Тепер на будівництво Другої нитки головного каналізаційного колектору направлять 40,9 млн грн замість запланованих раніше 0,9 млн грн.
"Ще 160 млн грн обіцяють виділити з державного Фонду регіонального розвитку. Це стратегічний проект, адже завдяки його спорудженню вдасться звільнити інший колектор, який занадто старий і аварійно небезпечний", - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.
Странніков зазначив, що на 26,5 млн грн збільшено капітальні видатки на реконструкцію школи №128 у Дніпровському районі, на 9 млн грн збільшено фінансування на реконструкцію дитсадку №383 у Солом'янському районі.
На 18,5 млн збільшено видатки на заходи з безпеки в м. Києві по програмі "Безпечна столиця". "Переважно, це підтримка київської міліції - закупівля засобів захисту, рацій зв'язку, пального на патрульні машини тощо. Тепер принципове питання - жорсткий контроль за витратами цих коштів. Через пару місяців столичний главк прозвітує з приводу виконання програми. Обов'язково зробимо цей звіт публічним і відкритим для громадськості", - доповів Странніков.
Також на 24,6 млн грн збільшено видатки на реконструкцію міської клінічної лікарні №12 у Печерському районі.
Виділено майже 1 млн грн на протизсувні роботи в Голосіївському районі. 60 млн грн буде спрямовано на природоохоронні заходи - охорону та раціональне використання природних ресурсів, ліквідацію забруднення навколишнього природного середовища, збереження природно-заповідного фонду тощо. Закладено бюджетне фінансування в розмірі 500 тис. грн на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок киянам-учасникам АТО.
Депутат повідомив, що додатково 47,5 млн грн виділено на утримання та поточний ремонт автодоріг.
8,8 млн грн піде додатково на капітальні ремонти в парках та скверах.
Ще 67 млн грн перерозподілять переважно на асфальтування між квартальних проїздів та освітлення.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перейменування вулиць Києва буде коштувати менше 1 млн грн.