У Печерському районі проводився безрецептурний збут підконтрольних таблеток
У Києві правоохоронці викрили діяльність незаконного пункту з продажу підконтрольних медикаментів. Про це повідомляє прес-служба поліції міста Києва в Facebook.
"Працівники управління протидії наркозлочинності викрили в столиці діяльність незаконного пункту з продажу медикаментів, які повинні реалізовуватися виключно за рецептом", - йдеться в повідомленні.
Згідно з інформацією прес-служби, в управління протидії наркозлочинності надійшла інформація, що в приміщенні аптеки на вулиці Госпітальній у Печерському районі столиці відбувається безрецептурний збут підконтрольних таблеток.
Так, в ході відпрацювання злочину поліцейські встановили, що власник аптеки замовляє препарати на оптовому складі. А потім незаконно збуває їх іншим особам, які в свою чергу здійснюють подальше поширення.
Відзначається, що працівники поліції провели санкціоновану контрольовану поставку, а в ході проведення обшуку за місцем проживання фігурантів виявлено та вилучено 1200 таблеток соната, 2100 таблеток димедролу та 8 таблеток сибазон. Вилучено речові докази направили на експертизу.
Правоохоронці встановили, що збутом займалася група осіб - це 57-річний власник аптеки, киянин, раніше не судимий; 49-річний киянин незаконно замовив препарати, раніше судимий за злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків.
Крім того, 49-річна мешканка Київської області купувала і зберігала лікарські засоби, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася; 37-річний киянин, раніше судимий за аналогічні злочини, і 30-річний уродженець Вінницької області, раніше не судимий, які займалися розповсюдженням лікарських засобів.
За даним фактом слідчим відділом Головного управління національної поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.
Проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення всього кола осіб, які можуть бути причетні до скоєння злочину, і залучення їх до кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кіберполіції заявила про розкриття найбільшої схеми фальсифікації і збуту медичних препаратів.