ua en ru

КМДА планує до кінця року легалізувати торгівлю на Андріївському узвозі

Київська міська державна адміністрація планує до кінця року легалізувати торгівлю на Андріївському узвозі в Києві.

Київська міська державна адміністрація планує до кінця року легалізувати торгівлю на Андріївському узвозі в Києві. Про це заявив директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко.

"Виставку-ярмарок мистецької та сувенірної продукції на Андріївському узвозі ми не будемо згортати. Навпаки, до кінця року плануємо легалізувати тут торгівлю. Впевнений, що більше до нас не будуть надходити скарги від місцевих підприємців щодо проблем з правоохоронними органами", - повідомив Кузьменко.

При цьому, за його словами, торгові конструкції на Андріївському узвозі будуть розміщуватися згідно спеціального плану-схеми, затвердженого департаментом містобудування і архітектури, і мати уніфікований вигляд, що погоджується з місцевими історичними пейзажами.

Як зазначається, для реалізації зазначених змін до Шевченківської РДА буде визначено комунальне підприємство, яке буде відповідати за процес упорядкування торговельних і творчих закладів на Андріївському узвозі.

Нагадаємо, 15 серпня мер Києва Віталій Кличко призначив відомого музиканта Олега Скрипку відповідальним за благоустрій Андріївського узвозу.