Криза в Україні вплинув на перестановку сил на ринку столичної оренди. Власники нерухомості стали більш згідливі і куди менш вимогливі до постояльців. Все більше власників квартир готові здавати приміщення сім'ям з маленькими дітьми і домашніми тваринами.
Криза в Україні вплинув на перестановку сил на ринку столичної оренди. Власники нерухомості стали більш згідливі і куди менш вимогливі до постояльців. Все більше власників квартир готові здавати приміщення сім'ям з маленькими дітьми і домашніми тваринами.
Що стосується квартир в Києві подобово, то вони, як і раніше користуються попитом. У серпні 2014 року таких пропозицій на ринку було близько 7,35%. З усіх можливих методів пошуку жителі та гості столиці обирають Інтернет. В Мережі, наприклад, можна досить оперативно відшукати квартиру подобово через агентство нерухомості або від власника. З цього з усіх можливих методів пошуку нерухомості жителі та гості Києва вибирають Інтернет, пише bagnet.org.
Такий варіант є кращим рішенням для бажаючих провести відпочинок в барвистій столиці України, почуваючи себе, як вдома. Апартаменти на добу чудово підходять людям, які приїхали у відрядження і цінують затишок і домашню атмосферу. Зручність квартир значно перевершує готельні номери, а ціни подібних варіантів на порядок нижче.
Перевагу орендарів
Великою популярністю традиційно користуються апартаменти в історичному центрі столиці. Більшість іноземців вибирають квартири подобово, які дозволяють насолоджуватися з вікна пам'ятками Києва. Порівняно з минулим роком, коли основну частину всіх клієнтів становили туристи з Америки і Європи, у поточному році орендують квартири в Києві жителі країни. Вибирають українці в основному квартири економ-класу, тоді як іноземці віддають перевагу vip-апартаментів.
Основні тенденції на ринку столичної оренди
Популярність оренди квартири в Києві щомісяця зростає. Традиційний літній спад активності в поточному році був менш помітний. Основна причина цього - велика кількість переселенців зі Сходу України.
Однак у більшості випадків (особливо в сегменті економ-класу) жителі столиці не поспішають здавати житло переселенцям, віддаючи перевагу тим, які приїхали в місто студентам. Власники нерухомості вважають, що переселенці з Донбасу ненадійні, а впевненості в їх платоспроможності немає. Зростає також і кількість різних афер, пов'язаних з нерухомістю.
Цьому сприяє поглиблення економічної кризи в країні, військові дії і девальвація національної валюти. Вартість оренди житла у столиці за минулі кілька місяців збільшилася на 15-20%. На думку аналітиків, восени варто очікувати збільшення цін ще на 20%. З-за активного попиту у Києві масово розвивається сегмент «ліжко-місць». Багато власників двох - і трикімнатних квартир ставлять в кожну кімнату по 4 двоярусні ліжка і складають одне місце по 1000 грн./місяць.