Кабмін затвердив фінплан морпорту "Південний"
![Кабмін затвердив фінплан морпорту "Південний"](https://www.rbc.ua/static/img/y/u/yuzhniy_1_650x410.jpg)
Чистий дохід мопорта на цей рік становить 2,08 млрд грн
Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ДП МТП "Южний". Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.
Відповідно до фінплану, на поточний рік закладено сукупний дохід у розмірі 2,1 млрд грн. Чистий дохід за планом на цей рік становить 2,08 млрд грн, що порівняно з планом на минулий рік становить 242,1%.
Збільшення чистого доходу порівняно з минулим роком обумовлено збільшенням обсягу обробки вантажів і зростанням курсу долара США.
На сплату обов'язкових платежів до державного бюджету фінпланом передбачено 747,8 млн грн. Капітальні інвестиції в 2015 році склали 592,7 млн грн.
Нагадаємо, в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, р. Севастополя та частині зони проведення АТО) в січні-вересні 2015 р. підприємствами транспорту перевезено 437,5 млн т вантажів, що на 14,3% менше, ніж за відповідний період 2014 р.